Porównywarka (0)
PLN

Thorgal – Młodzieńcze Lata. Bękarty. Tom 8

nr kat.: 1426739
Thorgal – Młodzieńcze Lata. Bękarty. Tom 8
Thorgal – Młodzieńcze Lata. Bękarty. Tom 8

Opis i specyfikacja

Ósmy tom cyklu fantasy opowiadającego o młodzieńczych przygodach Thorgala, przybysza z gwiazd żyjącego wśród wikingów Północy, oraz jego ukochanej Aaricii.

Thorgal siedzi w lochu króla Danii Haralda Sinozębego i ma stać się „atrakcją” przygotowywanej na cześć arabskich dyplomatów uczty. Młody wiking sam nie wie, co tak naprawdę go czeka, ale postanawia tego nie sprawdzać i wraz z innymi skazańcami organizuje ucieczkę z więzienia. Tymczasem Aaricia pracuje w kuchni na zamku duńskiego władcy i czeka na okazję, by zdobyć jakąś wartościową rzecz, dzięki której mogłaby opłacić podróż powrotną do domu. Oboje bohaterowie nawet nie przypuszczają, że niedługo przyjdzie im wziąć czynny udział w niebezpiecznej i krwawej rozgrywce o władzę nad Danią!

Autorami serii „Thorgal: Młodzieńcze lata” są francuski scenarzysta Yann Le Pennetier oraz rosyjski rysownik Roman Surżenko. Oprócz tego cyklu wspólnie tworzą też inną historię z uniwersum Thorgala – „Louve”, opowiadającą o przygodach córki ciemnowłosego wikinga.

Ogólne

Producent

Egmont

Ilość stron

48

Rok Wydania

2020

ISBN

978-83-281-9864-7

Autor

Yann le Pennetier

Oprawa

Twarda

Gatunek

Komiks

Wydawca

Egmont

Opinie

Thorgal – Młodzieńcze Lata. Bękarty. Tom 8 ×
Thorgal – Młodzieńcze Lata. Bękarty. Tom 8

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy