Thorgal. Młodzieńcze Lata. Tom 2. Oko Odyna

nr kat.: 1230892 EGMONT
Druga część serii fantasy opowiadającej o młodzieńczych przygodach Thorgala, przybysza z gwiazd żyjącego pośród wikingów Północy.
Kilkunastoletni skald – czyli poeta i pieśniarz – Thorgal dał słowo zaklętym w wieloryby siostrom Minkelsönn, że zdejmie z nich przekleństwo. W tym celu musi odnaleźć pod górą zwaną Kowadłem Thora siedzibę trzech Norn, które przędą los ludzki i boski. Tylko one mogą wiedzieć, co zrobić, aby wielka bogini Frigg uwolniła siostry od swej klątwy. Młody skald jest przekonany, że oczarowane jego pięknym głosem Norny pomogą mu w wykonaniu zadania. A musi się spieszyć, bo cierpiący od dawna głód mieszkańcy jego wioski w każdej chwili mogą zjeść trzy schwytane wieloryby, w których ciałach kryją się duchy sióstr Minkelsönn.
Ogólne

Producent

Egmont

Autor

Yann le Pennetier

Ilość stron

48

Rok Wydania

2014

Oprawa

oprawa twarda

Format

21.5x29 cm

ISBN

978-83-237-6189-1

Seria

Thorgal

Wydawca

Egmont

Aktualności

Więcej

Thorgal. Młodzieńcze Lata. Tom 2. Oko Odyna
Thorgal. Młodzieńcze Lata. Tom 2. Oko Odyna ×
Thorgal. Młodzieńcze Lata. Tom 2. Oko Odyna

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]