MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

To, co zostaje

nr kat.: 1401166
To, co zostaje
To, co zostaje

Opis i specyfikacja

David Raker – były dziennikarz, który rzuca pracę, by zaopiekować się śmiertelnie chorą żoną. Nie udaje mu się jej uratować. Zostaje za to prywatnym detektywem. Mistrzem w swoim fachu, potrafiącym znaleźć każdego. Odważnym. Bezkompromisowym. Skutecznym.

Nierozwiązana sprawa przeradza się w obsesję.

Są tragedie, które nie dają o sobie zapomnieć…
To śledztwo złamałoby każdego detektywa. Trafiło na Colma Healy’ego, jednego z najlepszych. Niewyjaśniona zagadka morderstwa matki i dwóch córek, bliźniaczek, kosztowała go wszystko. Karierę i rodzinę. Całe jego życie. Dlaczego ktoś dokonał tak przerażającej zbrodni? Ta sprawa stała się jego obsesją.
Mordercy nie znaleziono.

David Raker to jedyny człowiek, który jeszcze go nie opuścił. Ostatni przyjaciel, specjalista od spraw beznadziejnych. Jest mistrzem w szukaniu tych, których inni nie potrafią znaleźć. Tylko on rozumie Colma. Wie, że jedyna droga, aby mu pomóc, to rozwiązać tę mroczną zagadkę.

Nie wiedzą, co ich czeka.
Gdy wspólnie wznawiają śledztwo, okazuje się, że obsesja przestaje być wyłącznie problemem Colma… Raker i Colm odkryją prawdziwe przyczyny tragedii, której korzenie sięgają wiele lat wstecz. Ale by to zrobić, będą musieli poświęcić wszystko, co dla nich najważniejsze…

„To, co zostaje jest jaskrawym dowodem na to, jak wielkim talentem jest Weaver. Przekonaj się na własnej skórze.”
Daily Mail

„David Raker dołączył do grona bohaterów, których powrót w kolejnych książkach jest zawsze wydarzeniem. Zachwyca stałych czytelników i szybko zyskuje nowych. To postać z krwi i kości, jedna z najciekawszych we współczesnej powieści kryminalnej.”
Crime Fiction Lover

„Czytałam jak szalona. Nie mogłam się doczekać końca.”
Fiona Barton, autorka bestsellera The Widow

Gwiazda brytyjskiego kryminału.”
Tony Parsons

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

12.5x19.5 cm

ISBN

978-83-8125-483-0

Wydawca

Albatros

Autor

Tim Weaver

Opinie

To, co zostaje ×
To, co zostaje

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy