Trzecia kula

nr kat.: 1217914

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Bob Lee Swagger, wybitny strzelec wyborowy, bohater wojny w Wietnamie, ma już 65 lat, żonę i dorosłe dzieci, i wiedzie życie emeryta.

Zgłasza się do niego wdowa po niejakim Aptaptonie, pisarzu, alkoholiku i miłośniku broni palnej, który – jak podejrzewa żona – został zamordowany po wizycie w Dallas, w związku z czymś, co ostatnio odkrył. Kiedy Swagger dowiaduje się, że tym „czymś” jest cuchnący płynem do czyszczenia broni męski płaszcz z odciskami opon rowerowych, znaleziony w budynku sąsiadującym z Teksańską Składnicą Książek Szkolnych, z której okna H. L. Oswald strzelał do prezydenta Kennedy’ego w 1963 r., jego początkowa niechęć przeradza się w zainteresowanie.

Rozpoczyna śledztwo mające sprawdzić i wyjaśnić kolejną teorię spiskową dotyczącą śmierci Kennedy’ego, w tym roku mija pięćdziesiąt lat od jego śmierci.

Ogólne

Autor

Stephen Hunter

Ilość stron

560

Rok Wydania

2013

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

12.5x19.5 cm

ISBN

978-83-7885-773-0

Wydawca

Albatros

Aktualności

Więcej

Trzecia kula ×
Trzecia kula

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]