MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

W imię dziecka (wydanie filmowe)

nr kat.: 1395751
W imię dziecka (wydanie filmowe)
W imię dziecka (wydanie filmowe)
Taniej do -99%

Opis i specyfikacja

Ian McEwan jak nikt inny potrafi przemawiać równie mocno do rozumu, co do serc czytelników, a „W imię dziecka” jest tego najlepszym przykładem.

CZŁOWIEK KONTRA CZŁOWIEK RELIGIA KONTRA PRAWO

Fiona Maye, sędzia brytyjskiego Sadu Najwyższego, specjalistka od prawa rodzinnego, cieszy się w swoim środowisku świetną opinią. Kariera zawodowa nie rekompensuje jej jednak pustki w życiu osobistym. Jej związek z mężem wydaje się wypalony i w momencie, w którym Fiona zajmuje się jako sędzia niezwykle trudna sprawa, jej małżeństwo wchodzi w fazę głębokiego kryzysu. Ona tymczasem musi podjąć decyzję, której konsekwencji nie sposób przewidzieć. Siedemnastoletni chłopak z powodów religijnych odmawia poddania się leczeniu, skazując się tym samym na śmierć. Fiona może to zmienić. Jej werdykt przesądzi o życiu i śmierci. Tylko czy ma do tego prawo? I czy będzie potrafiła żyć z konsekwencjami swojej decyzji?

Czy sędzia może mieć wątpliwości? Czy prawo zawsze jest najważniejsze? I jaką cenę trzeba zapłacić za wydanie wyroku, gdy przestanie się słuchać jedynie rozumu? McEwan po raz kolejny szuka odpowiedzi na wiele ważnych pytań.
Michał Nogaś, Program III Polskiego Radia

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

13x20 cm

ISBN

978-83-8125-468-7

Wydawca

Albatros

Autor

Ian McEwan

Opinie

W imię dziecka (wydanie filmowe) ×
W imię dziecka (wydanie filmowe)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy