Porównywarka (0)
PLN

W łóżku z twoim mężem

nr kat.: 1410827
W łóżku z twoim mężem
W łóżku z twoim mężem

Opis i specyfikacja

Prowokacyjna, szczera do bólu blogerka bez skrupułów opowiada o swoim statusie kochanki.

Wyjaśnia w książce, dlaczego, w imię czego, z jakich powodów ludzie zdradzają. Udziela porad, jak wytrzymać w miłosnym trójkącie. Bez owijania w bawełnę mówi prawdę o tym, co leży u podstaw niewierności, a o czym nie pisze się w wymuskanych czasopismach ani nie mówi się w popularnych tok-szoł.

Nika Nabokowa jest piękną, młodą kobietą o mózgu, którego mógłby jej pozazdrościć niejeden mężczyzna. Jej blog śledzi ponad 300.000 osób. Prawie 8000 ludzi zwraca się do niej po rady i opinie. Dziesiątki tysięcy są wdzięczne za odpowiedzi, które pomogły im przetrwać w złożonych relacjach.

Tak, jestem kochanką! I właśnie dlatego wiem wszystko o tym, dlaczego ludzie zdradzają. Nie powiedzą wam tego w czasopismach ani w tok-szołach. Witajcie więc w moim świecie. Opowiem wam wszystko o kulisach niewierności. Dokąd, u diabła, go znów poniosło, czego możesz się dalej spodziewać i co w związku z tym powinnaś zrobić. Możesz mnie nienawidzić, obwiniać o niszczenie waszych rodzin. Możesz się bać i negować fakt mojego istnienia. Lecz to nic nie zmieni – bo ja wiem, jak przetrwać w miłosnym trójkącie.

Ogólne

Producent

Dressler Dublin

Ilość stron

272

Rok Wydania

2019

ISBN

978-83-813-9340-9

Autor

Nika Nabokova

Oprawa

Miękka

Gatunek

Czas wolny, hobby, Poradnik

Wydawca

Świat Książki

Opinie

W łóżku z twoim mężem ×
W łóżku z twoim mężem

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy