Wałęsa. Człowiek z teczki

nr kat.: 1217289

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Tak demaskatorskiej książki o Lechu Wałęsie jeszcze nie było! Ostry, odkrywczy i nowatorski publicystyczno-historyczny pamflet będący odpowiedzią na zalew kłamstwa o `naszej ikonie`. Kontrapunkt do filmu Andrzeja Wajdy!

Tym razem Sławomir Cenckiewicz - popularny historyk, znany dotąd z opasłych i naukowych tomów, wspiął się na wyżyny publicystyki i napisał wreszcie książkę bez przypisów, w przystępnej formie odsłaniającą nowe i skrywane fakty. Wałęsa. Człowiek z teczki to jaskrawa prawda o esbeckich źródłach mitu Wałęsy. To oskarżenie elit III RP - okrągłostołowego sojuszu nomenklatury z jej agentami i `pożytecznymi idiotami` - o sprzeniewierzenie się i poniżenie narodowego ruchu `Solidarności`.

Wolisz prawdę od kłamstwa? Czujesz sie oszukany przez tandem Jaruzelski-Wałęsa? Pozostajesz lojalny wobec Sierpnia `80 i idei `Solidarności`? Koniecznie przeczytaj prawdziwą książkę zamiast oglądać fałszywy film!

Ogólne

Autor

Sławomir Cenckiewicz

Ilość stron

448

Rok Wydania

2013

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

13.5x21.5 cm

ISBN

978-83-7785-356-6

Wydawca

Zysk i S-ka

5 na 5

Uważam że każdy człowiek który choć trochę intertesuje się losem swojego kraju,koniecznie powinien przeczytać tą książke.a otrzyma odpowiedz dlaczego do dzisiaj nie rozliczono dawnej nomenklatury i która ma się calkiem dobrze.A robotnicy którzy walczyli za wolność kraju cierpia nędze i ponizanie.A Bolek bawi się dobrze i opływa w luksusach.POLECAM

Aktualności

Więcej

Wałęsa. Człowiek z teczki ×
Wałęsa. Człowiek z teczki

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]