Wielka księga uczuć

nr kat.: 1266594 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

`Wielka księga uczuć` składa się z czterech wcześniej wydanych tytułów: `Tylko bez całowania! czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami`, `Kocha, lubi, szanuje... czyli jeszcze o uczuciach`, `Horror! czyli skąd się biorą dzieci` oraz `Drużyna pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach`. To zbiór zabawnych opowiadań o pani Miłce, nauczycielce do zadań specjalnych, teatralnym pajacyku i grupie przedszkolaków, których nie da się nie lubić.

W `Wielkiej księdze uczuć` znalazły się historie między innymi o tęsknocie, wstydzie, pogardzie, zazdrości, miłości, nienawiści, uczciwości, szacunku, odwadze, współczuciu, strachu, poczuciu winy, a także o tym, skąd się biorą dzieci. Na końcu każdego opowiadania znajdują się praktyczne rady dla dzieci i dorosłych.

Dzięki tej książce żadne uczucia i wartości nie będą Wam już straszne!

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Autor

Grzegorz Kasdepke

Ilość stron

250

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa twarda

Format

16.5x21.5 cm

ISBN

978-83-10-12680-1

Wydawca

Nasza Księgarnia

Aktualności

Więcej

Wielka księga uczuć ×
Wielka księga uczuć

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]