Porównywarka (0)
PLN

Winyle. Podręcznik miłośnika winylów

nr kat.: 1401174
Winyle. Podręcznik miłośnika winylów
Winyle. Podręcznik miłośnika winylów

Opis i specyfikacja

Książka dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak doznać maksymalnych wrażeń, słuchając swoich płyt winylowych.

Na przełomie tysiącleci wydawało się już, że dni płyt winylowych są policzone. Jednakże od kilku lat liczba sprzedanych płyt winylowych gwałtownie rośnie. Nikt też nie wie dokładnie, ile używanych płyt zmieniło właścicieli, ale najprawdopodobniej setki milionów.

Dla pasjonatów muzyki nie istnieje lepszy środek zapisywania dźwięku od płyt winylowych, które stanowią najwyższy wyraz „dotykalnej muzyki”. Nie da się zaprzeczyć, że kupowanie, kolekcjonowanie i odtwarzanie płyt winylowych dostarcza nam dużo więcej satysfakcji niż banalne odsłuchiwanie nagrań ze smartfona.

Dla wielu płyty winylowe są nie tylko nośnikami zapisu dźwięku, ale też dostarczają im one sposobu na życie. Ludzie tacy potrafią poświęcić niewiarygodnie dużo czasu na precyzyjne ustawianie swojego zestawu hi-fi tak, żeby wydobyć z niego jak najdoskonalszy dźwięk. Swoje weekendy spędzają na wyprawach mających na celu zdobycie nowych płyt i z maniackim zacięciem potrafią mówić o najdrobniejszych szczegółach związanych z każdym z posiadanych albumów oraz singli.

Jeżeli jeszcze nie zaliczasz się do tej grupy ludzi, to wcześniej czy później do nich dołączysz. Kupno tej książki będzie pierwszym krokiem, jaki uczynisz na drodze do winylowego uzależnienia.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

20.5x28.5 cm

ISBN

978-83-11-15623-4

Wydawca

Bellona

Autor

Patrick Fuller

Opinie

Winyle. Podręcznik miłośnika winylów ×
Winyle. Podręcznik miłośnika winylów

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy