Wizje twórców. Star Wars: Przebudzenie Mocy

nr kat.: 1322789 AMEET
Star Wars. Przebudzenie mocy. Wizje  twórców  to wyjątkowa opowieść o tym, jak najnowszy rozdział gwiezdnej sagi został powołany do ekranowego życia. Czytelnicy będą mogli poznać od kulis pracę filmowego działu artystycznego i dowiedzieć się, jak powstawały niezapomniane postaci, fantastyczne planety i niezwykłe istoty, które pojawiły się w jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji w dziejach kina. Album prezentuje całą historię kształtowania się koncepcji wizualnej siódmego epizodu gwiezdnej sagi – od pierwszych spotkań artystów i twórców scenografii po finałowe prace postprodukcyjne.

Zamieszczone w książce wypowiedzi współtworzących film artystów dają wgląd w fascynujący proces przekuwania wizji reżysera J.J. Abramsa w konkretne obrazy, które pamiętamy z sali kinowej. Przebieg twórczej pracy nad Przebudzeniem mocy przedstawiają setki niesamowitych ilustracji zamieszczonych w albumie: grafik i szkiców koncepcyjnych, scenorysów, planów scenografii oraz malowanych teł do planów zdjęciowych. Ta unikatowa kolekcja przez lata będzie zachwycać wielbicieli Gwiezdnych wojen i fanów kina w ogóle.


Ogólne

Producent

Ameet

Ilość stron

256

Rok Wydania

2016

ISBN

978-83-253-2370-7

Autor

Phil Szostak, Rick Carter

Oprawa

Twarda

Gatunek

Dla młodzieży, Dokument

Seria

Star Wars

Wydawca

Ameet

Aktualności

Więcej

Wizje twórców. Star Wars: Przebudzenie Mocy
Wizje twórców. Star Wars: Przebudzenie Mocy ×
Wizje twórców. Star Wars: Przebudzenie Mocy

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]