Wojna Afrodyty

nr kat.: 1228159

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Wojna, która nigdy się nie skończy.
Wspomnienie, których nie zatrze nawet upływ czasu.
Miłość, której nie zdoła przekreślić śmierć.

Saga rodzinna, opowieść o wojnie, o miłości, rozstaniu i burzliwej historii Cypru od połowy lat 50. do czasów współczesnych.

Cypr 1955 - wyspa jest podzielona, trwa partyzancka wojna domowa pomiędzy Cypryjczykami brytyjskiego i tureckiego pochodzenia. Na tym tle rozgrywa się saga greckiej rodziny, małżeństwa z pięciorgiem synów. Najmłodszy z nich. Lukis, w wyniku nieporozumienia z ukochaną, przyłączą się do walczących oddziałów partyzanckich. Gdy jego towarzysze broni giną tragicznie w przeddzień ogłoszenia niepodległości Cypru, ciężko doświadczony, ale też pełen nadziei Lukis wraca do domu, licząc na powrót do ukochanej. Niestety, po kłótni i wyjeździe chłopaka, Parkis wyszła za mąż, by w legalnym związku urodzić poczęte wcześniej dziecko.
Wciągająca i sugestywna powieść, która na przemian doprowadza do śmiechu i łez.
Ogólne

Ilość stron

432

Rok Wydania

2014

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

12.5x19.5 cm

ISBN

978-83-7659-767-6

Wydawca

Albatros

Autor

Andrea Busfield

Aktualności

Więcej

Wojna Afrodyty ×
Wojna Afrodyty

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]