Wolność

nr kat.: 9253690

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
NAJWIĘKSZE WYDARZENIE LITERACKIE ROKU 2010 W USA! PRAWA SPRZEDANE DO 35 KRAJÓW!

W zdominowanym przez rywalizację na każdym szczeblu, pełnym absurdów współczesnym świecie, pośród miłości, pożądania i zdrady, targany depresją i gniewem zagubiony człowiek może się zmienić i przewartościować swoje zasady. Bo wolność to kwestia wyboru.

Powieść rekomendowana przez najpopularniejszy na świecie telewizyjny program literacki - klub książki Oprah Winfrey. Prawa do ekranizacji kupione przez Scotta Rudina, producenta kinowych hitów takich jak `Lektor` czy `Droga do szczęścia`!

Patty i Walter Berglundowie byli jednymi z pierwszych nowych mieszkańców starego St. Paul - to oni zmieniali charakter okolicy i podnosili jej status, sami zajmowali się wychowaniem dzieci, stanowili awangardę pokolenia klientów sklepów ze zdrową żywnością.
Jednak nagle, w nowym tysiącleciu, Berglundowie stali się prawdziwą zagadką. Dlaczego ich nastoletni syn przeprowadził się do sąsiadów o radykalnie republikańskich poglądach? Dlaczego Walter zaczął pracować dla przemysłu węglowego? I dlaczego Patty zmieniła się w `zupełnie inną sąsiadkę`, a uważni mieszkańcy ulicy są świadkami wybuchów zajadłej wściekłości?

Doskonała epopeja współczesnej miłości i małżeństwa, w sposób komiczny i tragiczny oddająca pokusy i udręki, jakie niesie ze sobą dzisiejszy świat.
Ogólne

Autor

Jonathan Franzen

Ilość stron

606

Rok Wydania

2011

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

15x21 cm

ISBN

978-83-7508-377-4

Wydawca

Sonia Draga

Aktualności

Więcej

Wolność ×
Wolność

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]