WPF 4.5. Księga eksperta

nr kat.: 1279923 HELION

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Windows Presentation Foundation (WPF) to nowoczesna technologia, pozwalająca tworzyć zaawansowane aplikacje dla systemu Windows. Dzięki jej możliwościom sprawnie i bezproblemowo poradzisz sobie z każdym zadaniem — niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć tradycyjną aplikację albo niesamowity interfejs 3D, czy połączyć animacje i multimedia. Co więcej, WPF sprawdza się świetnie zarówno na tradycyjnych komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych oraz dużych ekranach telewizorów. Brzmi zachęcająco? Przekonaj się sam!
 
Jeśli sięgniesz po tę książkę, zdobędziesz kompletne źródło informacji na temat Windows Presentation Foundation. Na samym początku zapoznasz się z historią WPF, a następnie przejdziesz do odkrywania tajników XAML oraz podstaw tworzenia oprogramowania. Kolejne rozdziały zawierają bezcenną wiedzę na temat układów okien, zdarzeń, struktury aplikacji, wykorzystania pulpitu systemu Windows oraz korzystania z kontrolek. Ponadto dowiesz się stąd, jak wiązać dane, korzystać ze stylów, szablonów, skórek i tematów oraz pracować z materiałami multimedialnymi. A potem zdobędziesz zaawansowaną wiedzę na temat grafiki 3D, animacji oraz współpracy z technologiami innymi niż WPF. Książka ta jest wspaniałym kompendium wiedzy na temat WPF w wersji 4.5.
 
 
Dzięki tej książce
-
poznasz platformę WPF w wersji 4.5
 
- wykorzystasz jej potencjał przy tworzeniu aplikacji dla systemu Windows
 
- przekonasz się, jak pracować z materiałami multimedialnymi
 
- zobaczysz pola, na których możliwa jest współpraca z innymi technologiami
 
- opanujesz potencjał WPF
 
 
Ogólne

Producent

Helion

Ilość stron

808

Rok Wydania

2015

ISBN

978-83-283-0141-2

Autor

Adam Nathan

Oprawa

Twarda

Gatunek

Poradnik - Oprogramowanie

Wydawca

Helion

WPF 4.5. Księga eksperta ×
WPF 4.5. Księga eksperta

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]