Porównywarka (0)
PLN

Wzlot Persopolis. Cykl Expanse. Tom 7

nr kat.: 1418036
Wzlot Persopolis. Cykl Expanse. Tom 7
Wzlot Persopolis. Cykl Expanse. Tom 7

Opis i specyfikacja

Wzlot Persepolis to siódma część bestselerowej serii Expanse.

Na tysiącu połączonych siecią wrót gwiazd zasiedlonych przez ludzką ekspansję, nowe kolonie starają się znaleźć własną drogę. Wszystkie planety balansują na granicy między zapaścią a cudem, zaś załoga starzejącego się okrętu Rosynant ma pełne ręce roboty przy utrzymywaniu delikatnego pokoju.

W olbrzymiej przestrzeni między Ziemia a Jowiszem planety wewnętrzne i Pas zawiązały ostrożny i niepewny sojusz, wciąż nawiedzany przez upiory historii i uprzedzeń. Tym czasem na utraconym świecie Lakonii ukryty wróg ma nową wizję dla całej ludzkości... i siły, by ją narzucić.

Nowe technologie ścierają się ze starymi i dzieje ludzkich konfliktów wracają do antycznego wzoru wojny i podboju. Jednak natura ludzka nie jest jedynym wrogiem, a uwalniane siły mają swoją cenę. Cenę, która zmieni kształt ludzkości – oraz Rosynanta – w nieoczekiwany sposób i już na zawsze...

Na całym świecie sprzedano ponad dwa miliony egzemplarzy powieści z serii Expanse i na jej podstawie nakręcono popularny serial telewizyjny.

Ogólne

Producent

Dressler Dublin

Ilość stron

564

Rok Wydania

2019

ISBN

978-83-66409-43-9

Autor

James S.A. Corey

Oprawa

Twarda

Gatunek

Fantastyka

Wydawca

MAG

Opinie

Wzlot Persopolis. Cykl Expanse. Tom 7 ×
Wzlot Persopolis. Cykl Expanse. Tom 7

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy