Za kogo ty się uważasz? (książka audio)

Za kogo ty się uważasz? (książka audio)
Za kogo ty się uważasz? (książka audio)

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Za kogo ty się uważasz? (książka audio)

  • Za kogo ty się uważasz? (książka audio)
  • Za kogo ty się uważasz? (książka audio)
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Za kogo ty się uważasz? (książka audio)

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Rose mieszka w niezamożnej części prowincji Ontario w domu na tyłach należącego do rodziny sklepu. Wyjeżdża, a właściwie ucieka, by zacząć studia w Toronto, wyjść za mąż i podjąć pracę. I przez cały czas próbuje odpowiedzieć na pytanie, które w dzieciństwie usłyszała od macochy: za kogo ty się uważasz? Poruszająca i przenikliwa opowieść o dojrzewaniu - dziesięć powiązanych ze sobą opowiadań, z których każde stanowi samodzielną, kunsztownie zbudowaną całość.<br> <em>Ze swoim talentem do snucia realistycznych i poruszających opowieści jest autorką, której blisko do XX-wiecznych klasyków krótkiej formy, takich jak Hemingway, Steinbeck czy Truman Capote. Najwidoczniej tylko przypadkowo zawieruszyła się w naszych czasach. Mamy to szczęście. <em><br> Piotr Stasiak, "Polityka"<br> Czyta: Anna Gajewska<br> Czas trwania: 8 godz. 27 min.
Ogólne

Autor

Jacek Piekara , Alice Munro

Wydawca

Biblioteka Akustyczna

Rok Wydania

2013

Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]