Porównywarka (0)
PLN

Zaufaj mi, jestem Dr Ozzy. Porady rockmana, który przetrwał

nr kat.: 1293357
Zaufaj mi, jestem Dr Ozzy. Porady rockmana, który przetrwał
Zaufaj mi, jestem Dr Ozzy. Porady rockmana, który przetrwał

Opis i specyfikacja

Zrozumcie jedno. Wasz aptekarz nie połknął szerszenia, gnając z prędkością 70 mil na godzinę. Nie przeżył (dwukrotnie) śmierci klinicznej. Nie był głową najbardziej wykolejonej rodziny w całej zachodniej cywilizacji. Nie brał tygodniami zastrzyków przeciwko wściekliźnie (po nieporozumieniu z nietoperzem). Nie został omyłkowo uznany za chorego na parkinsona. Nie złamał karku po wywrotce na quadzie. Nie przeżył bezpośredniego (no, prawie) zderzenia z samolotem. Nie przetestował na sobie wszystkich leków znanych współczesnej medycynie.
A Ozzy Osbourne – tak!
Dlaczego więc nie dołączyć do rosnącej rzeszy pacjentów, którzy proszą Księcia Ciemności o radę w takich sprawach, jak sypianie z młodym chłopakiem własnej matki czy niewytłumaczalne zalewanie się łzami w czasie sikania?
Szczerze mówiąc... znalazłoby się wiele powodów, żeby tego nie robić. Niech was to nie zniechęca...
Oparty na przebojowych rubrykach w „Sunday Times” i „Rolling Stone” poradnik dr. Ozzy’ego będzie dla Was bezczelnie komiczną, na swój sposób pouczającą i najzabawniejszą konsultacją lekarską w życiu.
Ozzy Osbourne urodził się w 1948 roku w Aston, dzielnicy Birmingham. Jako wokalista zespołu Black Sabbath i wielokrotnie nagradzany artysta solowy sprzedał ponad sto milionów swoich płyt. Ma pięcioro dzieci, mieszka z żoną Sharon w Kalifornii i Buckinghamshire. `Ja, Ozzy`, jego autobiograficzna powieść, stała się międzynarodowym bestsellerem.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

314

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14.5x20.5 cm

ISBN

978-83-64373-30-5

Wydawca

In Rock

Autor

Ozzy Osbourne

Opinie

Zaufaj mi, jestem Dr Ozzy. Porady rockmana, który przetrwał ×
Zaufaj mi, jestem Dr Ozzy. Porady rockmana, który przetrwał

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy