MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Zimowy monarcha. Trylogia arturiańska. Tom 1

nr kat.: 9228430
Zimowy monarcha. Trylogia arturiańska. Tom 1
Zimowy monarcha. Trylogia arturiańska. Tom 1

Opis i specyfikacja

`A teraz brońcie się sami` - tak odpowiedział rzymski cesarz delegatom Brytów, którzy przybyli błagać go o pomoc w walce z najazdem Saksonów, Anglów i Fryzów.
Brytania, na przełomie V i VI wieku po Chrystusie, najmroczniejszy czas w dziejach wyspy. Rzymianie odeszli, pogańscy bogowie ustępują nowej wierze - święte ognie gasną - nadchodzi era chrześcijaństwa...
Pogrążona w chaosie, podzielona na walczące ze sobą królestwa Brytania z trudem opiera się saksońskiej inwazji. Starzejący się władca, Uther, nie ma dziedzica w odpowiednim wieku - jedynym człowiekiem, który może sięgnąć po koronę i zjednoczyć kraj, jest podopieczny czarownika Merlina i nieślubny syn Uthera - Artur.
Uzbrojony w odwagę i honor, zdeterminowany, by ocalić Brytanię przed ostateczną klęską, musi stanąć do nierównej walki nie tylko ze zbrojną potęgą wroga, ale również z siłami, których nie sposób zrozumieć...
Kochany i zdradzany, wielbiony i znienawidzony, Artur jest nie tylko symbolem honorowej walki o gnijący świat - jest przede wszystkim człowiekiem z krwi i kości.

Ogólne

Autor

Bernard Cornwell

Ilość stron

554

Rok Wydania

2010

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

14x20.5 cm

ISBN

978-83-62329-00-7

Wydawca

Instytut Wydawniczy Erica

Opinie

Zimowy monarcha. Trylogia arturiańska. Tom 1 ×
Zimowy monarcha. Trylogia arturiańska. Tom 1

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy