Żołnierze przeciwko śmierci i diabłu

Żołnierze przeciwko śmierci i diabłu

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Żołnierze przeciwko śmierci i diabłu

  • Żołnierze przeciwko śmierci i diabłu
- + Dopasuj

Produkt chwilowo niedostępny

Żołnierze przeciwko śmierci i diabłu

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Zbiór reportaży Horsta Slesiny z pierwszych miesięcy niemieckiej kampanii 1941 roku przeciwko Związkowi Radzieckiemu to doprawdy niezwykła kolekcja. Jako korespondent wojenny zawsze towarzyszył żołnierzom na pierwszej linii, jako o cer często walczył z nimi ramie w ramię. Przelany na papier zapis relacji, które w formie audycji radiowych trafiały do słuchaczy w ojczyźnie, brzmi dzisiaj jak głos nie z tego świata. Bombastyczny, przesiąknięty antysemityzmem i ideologia nazistowska styl wypowiedzi rodem z „Deutsche Wochenschau” jest cennym dokumentem czasów wielkiej wojny. Ale to nie tylko barwne relacje z walk i zwycięstw, mające umocnić ducha jego rodaków w Rzeszy. Opisy życia w stalinowskiej Rosji mimo, iż czasami przesadzone, są dowodem na szok, jaki przeżyli Europejczycy w zderzeniu z komunistycznym rajem na ziemi. Ale w książce Slesiny jest cos więcej. Autor był bacznym obserwatorem i świetnie posługiwał się piórem.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

250

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa twarda

Format

15x21 cm

ISBN

978-83-65201-58-4

Wydawca

Finna Oficyna Wydawnicza

Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]