Zostań, jeśli kochasz

nr kat.: 1255036 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Światowy bestseller przetłumaczony na ponad trzydzieści języków, na którego podstawie powstał wzruszający film z Chloë Grace Moretz i Jamiem Blackleyem w rolach głównych.

Mia straciła wszystko. Czy miłość pokona śmierć?

Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, Mia trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie.

Poruszająca książka o dającej wsparcie rodzinie, przyjaźni, samotności i znajdowaniu swego miejsca na ziemi, o umiejętności żegnania się z przeszłością i przyjmowania tego, co nadchodzi. `Zostań, jeśli kochasz` opowiada o potędze miłości i wyborach, których każdy z nas musi dokonać.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Ilość stron

248

Rok Wydania

2014

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

13.5x20.5 cm

ISBN

978-83-10-12790-7

Wydawca

Nasza Księgarnia

Autor

Gayle Forman

5 na 5

Bestseller ostatnich miesięcy uświadamia nam jak wiele w naszym życiu może zmienić się przez jeden niepozorny rodzinny wyjazd. Udowadnia nam, że możemy stracić grunt pod nogami przez jedno zderzenie z ciężarówką. Możemy już nigdy nie usłyszeć głosu ojca, dźwięku krzątającej się po kuchni mamy i śmiechu bratu. Wszystkie plany i marzenia mogą zostać unicestwione w ciągu jednego zimowego dnia. To właśnie wydarzyło się Mii Hall.

Siedemnastolatka, młoda wiolonczelistka z Oregano, „wychodzi” ze swojego ciała. Widzi jak jej ciało zostaje przetransportowane do szpitala. Widzi jak do szpitala przybywają dziadkowie i znajomi zrozpaczeni dramatycznym wydarzeniem. Widzi operacje przeprowadzane na jej ciele. Mia jednak nie może ciągle bezczynnie przypatrywać się wszystkiemu wokół niej. Przed dziewczyną stoi poważna decyzja.

Wszystkie wspomnienia ukazane w książce pokazują nam jak bardzo Mia była zbliżona ze swoimi rodzicami. Mamy okazję poznać relacje z bratem, dziadkiem, chłopakiem lub przyjaciółką. Możemy poczuć się młodą wiolonczelistką przed którą muzyczny świat stoi z otwartymi rękami. Mia podejmując najważniejszą decyzję uwzględnia wiele ważnych momentów w jej życiu.

Książka „Zostań Jeśli Kochasz” porusza wiele znaczących kwestii w życiu czytelnika. Poprzez refleksje głównej bohaterki sami zaczynamy zastanawiać się nad naszymi wyborami, naszą obraną życiową ścieżką. Gayle Forman stworzyła historię, która na długo zostanie w pamięci czytelnika.

Aktualności

Więcej

Zostań, jeśli kochasz ×
Zostań, jeśli kochasz

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]