Porównywarka (0)
PLN

Zrób mi jakąś krzywdę (wydanie pocketowe)

nr kat.: 1407264
Zrób mi jakąś krzywdę (wydanie pocketowe)
Zrób mi jakąś krzywdę (wydanie pocketowe)

Opis i specyfikacja

Debiut literacki autora bestsellerowych powieści: `Radio Armageddon`, `Instytut`, `Ślepnąc od świateł` i `Wzgórze Psów` oraz współtwórcy popularnego serialu `Belfer`. Powieść ukazała się po raz pierwszy w 2006 roku.

`Zrób mi jakąś krzywdę` to obecnie książka kultowa, wciąż czytana, przeżywana i cytowana, a jej nieskrępowany romantyzm i punkrockowy język, po dwunastu latach od premiery, wciąż oczarowują kolejnych czytelników.

`Zrób mi jakąś krzywdę` to przede wszystkim romans – historia dwudziestopięcioletniego Dawida i piętnastoletniej Kaśki, którzy pewnego letniego dnia wyruszają w szaloną podróż po Polsce. Na swojej drodze spotkają zarówno dresiarzy, jak i bogate emerytki, świadków Jehowy, a także aktorów porno oraz pewnego chorego psychicznie prywatnego detektywa. Podczas tej dziwacznej wyprawy oboje zostaną skonfrontowani z podstawowymi pytaniami o miłość, przyjaźń i dorosłość. Obecnie trwają prace nad adaptacją filmową powieści.

Jakub Żulczyk (1983 r.) – pisarz, felietonista, scenarzysta. Pochodzi z Mazur, studiował w Olsztynie i Krakowie, mieszka i pracuje w Warszawie.

Autor powieści: Radio Armageddon, Instytut, Ślepnąc od świateł i Wzgórze Psów oraz współtwórca serialu Belfer. Publikował m.in. w `Polityce`, :`Dzienniku` i `Playboyu`.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

11x17.5 cm

ISBN

978-83-813-9292-1

Wydawca

Świat Książki

Autor

Jakub Żulczyk

Opinie

Zrób mi jakąś krzywdę (wydanie pocketowe) ×
Zrób mi jakąś krzywdę (wydanie pocketowe)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy