Zwierzęta i rośliny wsi polskiej. Książeczka edukacyjna z naklejkami

nr kat.: 1271550 FIRMA KSIEGARSKA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Rolnictwo to jeden z ważniejszych działów naszej gospodarki. Poznaj zwierzęta i rośliny, które możesz najczęściej spotkać na wsi polskiej. Przeczytaj o polskich zwierzętach hodowlanych i roślinach – często są fascynujące. Zabierz tę książkę na wieś i zaznacz w niej spostrzeżone zwierzęta i rośliny. Baw się naklejkami na rozkładanej planszy na końcu książki.

Ta książka to doskonałe wprowadzenie do tematyki wiejskiej flory i fauny. Opisuje ponad 40 zwierząt i roślin. W środku młody przyrodnik znajdzie 30 naklejek oraz specjalną planszę.
W serii: Drzewa Polski, Mieszkańcy polskich lasów, Zwierzęta i rośliny wsi polskiej, Mieszkańcy naszych ogrodów, Ptaki Polski, Mieszkańcy rzek i jezior polskich.
Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Autor

Tadeusz Woźniak

Ilość stron

10

Rok Wydania

2015

Oprawa

oprawa broszurowa

Format

21x29 cm

ISBN

978-83-274-3046-5

Wydawca

Olesiejuk

Aktualności

Więcej

Zwierzęta i rośliny wsi polskiej. Książeczka edukacyjna z naklejkami ×
Zwierzęta i rośliny wsi polskiej. Książeczka edukacyjna z naklejkami

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]