Żydzi. Opowieści niepoprawne politycznie. Część 1

nr kat.: 1308801 FIRMA KSIEGARSKA
Żydzi. Opowieści niepoprawne politycznie. Część 1

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

Dostępność

Najbardziej kontrowersyjna książka autora Obłędu `44.

Autor Paktu Ribbentrop-Beck i Obłędu `44 tym razem podjął drażliwy temat stosunków polsko-żydowskich. Jego poprzednie książki wywoływały ostre dyskusje i kontrowersje, żadna nie była jednak tak niepoprawna politycznie. Żydzi rozsierdzą zarówno filosemitów, jak i antysemitów.

Piotr Zychowicz pisze o sprawach niewygodnych zarówno dla Polaków, jak i Żydów. O komunistach i żydowskich kolaborantach pod niemiecką okupacją, ale również o polskich szmalcownikach. O szkoleniu przez II RP żydowskich terrorystów i zamordowaniu przez nich polskiego konsula. O powstaniu w getcie warszawskim oraz tysiącach Żydów służących w Wehrmachcie... W książce znalazły się też kontrowersyjne rozmowy z wybitnymi żydowskimi intelektualistami, którzy mają odwagę głosić poglądy niepopularne w ich własnej społeczności.

Ogólne

Producent

Firma Ksiegarska

Format

15x22.5 cm

ISBN

978-83-7818-880-3

Wydawca

Rebis

Autor

Piotr Zychowicz

Żydzi. Opowieści niepoprawne politycznie. Część 1
Żydzi. Opowieści niepoprawne politycznie. Część 1 ×
Żydzi. Opowieści niepoprawne politycznie. Część 1

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]