MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Która golarka z trymerem jest dla Ciebie?

Czym jest trymer?


Do czego może przydać się trymer? Trymer jako oddzielne urządzenie jest przeznaczone nie tylko do strzyżenia brody i wąsów, ale także usuwania owłosienia z nosa, uszu i ciała. Trymer wysuwany z golarki będzie mógł nam służyć do pierwszego z zastosowań. Ten praktyczny dodatek najczęściej eliminuje konieczność kupna oddzielnego urządzenia. Tak samo jak klasyczny trymer, również i ten wysuwany z golarki znacząco zwiększa precyzję golenia. Precyzyjne regulowanie długości wąsów i brody umożliwiają wąskie ostrza. Większość golarek, zarówno foliowych, jak i głowicowych, posiada wbudowany trymer. Oto cztery przykładowe golarki z trymerem, które różnią się od siebie ceną i funkcjonalnością.

Golarka PHILIPS Series 5000 Turbo S5340/06

Zelmer ZSH14910


Zelmer ZSH14910 to golarka z trymerem, która kosztuje mniej niż 200 zł, a jej zasilanie akumulatorowo-sieciowe jest wydajniejsze niż to, które mają o wiele droższe golarki elektryczne. Urządzenie ma akumulator, który po pełnym naładowaniu może pracować nawet przez blisko godzinę. Gdy po 50 minutach, czyli około 12 goleniach, rozładujemy baterię, naładujemy ją ponownie w zaledwie jedną godzinę. Zelmer ZSH14910 może golić nie tylko na sucho, ale także na mokro. Jest to bardzo ważne dla tych, którzy preferują golenie z pianką lub żelem. Trójgłowicowy system tnący, według zapewnień niemieckiego producenta, nie pozostawia żadnych włosków, a ruchome ostrza ze stali szlachetnej nie ścierają się zbyt szybko. Dodajmy do tego dopasowujący się do twarzy system Comfort Flex i mamy charakterystykę golarki z trymerem, która z pewnością sprawdzi się podczas codziennego golenia i stylizacji zarostu.

Braun Series 3 Wet&Dry 3040s


Jeżeli lubimy trzydniowy zarost, to golarka foliowa Braun Series 3 Wet&Dry 3040s będzie w sam raz dla nas. Dzięki technologii o nazwie MicroComb więcej włosów zostaje uchwyconych i naprowadzonych wprost do trójfazowego systemu tnącego, który składa się z podwójnych folii i zintegrowanego trymera. Unoszenie i ścinanie prosto leżących włosów, golenie zarostu coraz bliżej skóry, dopasowanie się do konturów twarzy – Braun Series 3 Wet&Dry 3040s robi to wszystko, aby zapewnić nam wyjątkową dokładność i komfort. Golarki niemieckiego producenta można nawet używać pod prysznicem. Dzięki technologii Wet&Dry urządzeniu nie zaszkodzi również mycie go pod bieżącą wodą. O konieczności umycia golarki poinformuje nas wskaźnik stanu higieny. Kontrolka LED zawiera również 4-poziomowy wskaźnik stanu baterii i blokady podróżnej. Godzinne ładowanie wystarczy na 45 minut golenia. Gdy nie mamy tyle czasu, wystarczy, że podłączymy golarkę Braun Series 3 Wet&Dry 3040s na 5 minut do prądu, aby zapewnić sobie 5 minut bezprzewodowego golenia.

Remington XR1390


Remington XR1390 to golarka z trymerem, która zaskoczy nas tym, jak dokładnie i komfortowo będziemy mogli się nią ogolić lub wystylizować przy jej pomocy nasz zarost. Tylko kilka łagodnych dla skóry ruchów wystarczy, aby z powodzeniem usunąć zarówno krótkie, jak i dłuższe włosy z twarzy. W zrealizowaniu tego wymagającego zadania urządzeniu pomaga technologia HyperFlex, specjalny wzór, głowica Active Contour XL, podwójne pierścienie tnące i precyzyjne ostrza. Gdy przyglądamy się bliżej specyfikacji golarki Remington XR1390, duże wrażenie musi robić jej niesamowite zasilanie akumulatorowe. Urządzeniu wystarczy jedynie 90 minut do pełnego naładowania, a pełny akumulator pozwoli nawet na 60 minut bezprzewodowego działania. Gdy bateria jest rozładowana, w każdej chwili możemy skorzystać z funkcji szybkiego 5-minutowego ładowania. Nie mniej pozytywnie zaskakuje również 100-procentowa wodoodporność. Jednak jednym z największych atutów golarki Remington XR1390 i tak jest precyzyjny trymer ComfortTrim. Po nałożeniu wymiennej końcówki w postaci grzebienia o regulowanej długości 2-6 mm będziemy mogli ze szczególną troską zadbać o naszą brodę. Bez końcówki strzyżenie odbywa się na długości 0,4 mm.

Golarka REMINGTON XR1390

Philips Series 5000 Turbo S5340/06


Jeżeli rano ciągle się spieszymy i przydałoby nam się odrobinę więcej czasu na przygotowanie się do wyjścia, to może przydać się nam tryb Turbo w golarce elektrycznej Philips Series 5000 Turbo S5340/06. Po jego aktywacji moc wzrasta o 10%, umożliwiając nam zauważalnie szybsze golenie. Atut w postaci szybkości i dokładności golenia to również zasługa systemu ostrzy o nazwie MultiPrecision. Poruszające się w pięciu kierunkach głowice przy pomocy wbudowanych w nie ostrzy unoszą i przycinają zarost. Już kilka pociągnięć wystarczy do tego, aby się wygodnie ogolić, nawet na linii szyi i szczęki. Golarka z trymerem Philips Series 5000 Turbo S5340/06 potrzebuje tylko godziny ładowania, aby zagwarantować do piętnastu 3-minutowych cykli golenia. 3-poziomowy wskaźnik baterii i wskaźnik blokady podróżnej zaprezentują nam wszystkie niezbędne informacje, takie jak np. stan baterii, głowic, czy ewentualna konieczność czyszczenia.

Zwiększ precyzję golenia z golarką z trymerem


Golarki elektryczne naturalnie przewyższają swoimi możliwościami zwykłe jednorazówki. Nie tylko są od nich szybsze i wygodniejsze, ale także powodują zauważalnie mniej nieestetycznych podrażnień na skórze twarzy. To wspólna cecha golarek foliowych i głowicowych, które do golenia używają zupełnie różnych systemów golących. Niektóre z obydwu rodzajów golarek mogą mieć jednak jeszcze jedną wspólną cechę – wbudowany trymer. Jeżeli wybierzemy golarkę z trymerem, to nie będziemy musieli kupować dwóch oddzielnych urządzeń i zyskamy dużo większą precyzję golenia. Która golarka z trymerem jest dla Ciebie?

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2021r. do 31.12.2021r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]