Kupuj w Media Markt i korzystaj na BP

Kupując w Media Markt klienci zyskują dwa razy! Ruszyła kolejna odsłona akcji „Kupuj w Media Markt i korzystaj na BP”, dzięki której można otrzymać kartę na dowolne zakupy na stacjach BP. Wystarczy w dniach 11-14 sierpnia br. zrobić zakupy w jednym ze sklepów sieci Media Markt lub sklepie internetowym, aby za każde wydane 500 zł otrzymać 50 zł na karcie „Media Markt SuperCard”.

Wakacyjne wypady nieodłącznie związane są z wizytami na stacjach benzynowych, podczas których nie tylko tankujemy, ale również robimy drobne zakupy. Z myślą o podróżujących klientach, sieć Media Markt 11 sierpnia startuje z letnią odsłoną promocji „Kupuj w Media Markt i korzystaj z BP”. Teraz radość z nowych urządzeń będzie jeszcze większa, ponieważ za każde wydane 500 zł w jednym ze sklepów sieci Media Markt lub w sklepie internetowym www.mediamarkt.pl (z wyłączeniem Outletu) kupujący otrzymają kartę „Media Markt SuperCard” o wartości 50 zł do wykorzystania na paliwo, towary lub usługi dostępne na stacjach BP. Warto pamiętać, że karty sumują się, dlatego za zakupy za 1000 zł otrzymamy karty o wartości 100 zł, za zakupy na kwotę 1500 zł karty o wartości 150 zł, itd. Akcja potrwa do 14 sierpnia br.

Media Markt zawsze chętnie dzieli się przyjemnością ze swoimi klientami. Również podczas wakacji chcemy inspirować i dawać jeszcze więcej powodów do radości z zakupów w naszych sklepach. Poprzednie odsłony akcji „Kupuj w Media Markt i korzystaj na BP” cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego kolejną edycję akcji postanowiliśmy zorganizować w sezonie licznych podróży - komentuje akcję Andrzej Sobolik, Dyrektor Zarządzający siecią Media Markt.

Karty ważne są do 31 października 2016 r. Szczegółowe informacje na temat akcji można znaleźć w regulaminie dostępnym w sklepach Media Markt oraz na stronie internetowej www.mediamarkt.pl.

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]