Leasing na sprzęt RTV/AGD – co warto wiedzieć?

Leasing to popularna forma pozyskiwania niezbędnych narzędzi do pracy w wielu firmach. Jest szczególnie popularna w branży samochodowej, ale nie tylko. Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się wziąć w leasing także sprzęt elektroniczny.  


Leasing firmowy – dlaczego warto?


Leasing pozwala pozyskać urządzenia przydatne w codziennej pracy przedsiębiorcy, bez wydawania jednorazowo dużych kwot. Rozbicie wydatków na miesięczne raty jest niezwykle korzystne, zwłaszcza dla nowych firm, które nie osiągają jeszcze wysokich przychodów, a potrzebują inwestycji na start. Taką formę finansowania cenią osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą - freelancerzy, programiści, graficy, ale też firmy zatrudniające wielu pracowników.

Wyposażenie w niezbędne narzędzia, takie jak odpowiedni smartfon czy laptop, generuje duże koszty, których nikt nie chce ich ponosić od razu – lepiej rozłożyć je w czasie.

Leasing na sprzęt RTV i AGD może być korzystniejszy niż kredyt firmowy czy zakup na raty. Zwłaszcza, że firmy leasingowe przychylniej patrzą także na początkujących przedsiębiorców.


Leasing w MediaMarkt


Leasing na sprzęt elektroniczny – zobacz, jakie to proste w MediaMarkt


Gdy podejmiemy już decyzję o leasingu i wybierzemy sprzęt, który nas interesuje, sama procedura jest już bardzo prosta. Cały proces odbywa się online, a decyzja o podpisaniu umowy leasingu i generowanie dokumentów trwa ok. 10 minut!


Jak skorzystać z leasingu w MediaMarkt?


  1. Wybierz sprzęt
  2. Zapoznaj się z ofertą
  3. Ustaw warunki, które Cię internują w aplikacji i spokojnie czekaj na mowę oraz przesłany sprzęt.


W leasing można wziąć sprzęt o wartości od 500 do 50 000 zł. Po wybraniu wszystkich urządzeń wybieramy okres spłaty (do 48 miesięcy) oraz wysokość wpłaty własnej. Na tej podstawie obliczana jest rata. W aplikacji poznamy jej wartość oraz całkowity koszt leasingu. Aplikacja wygeneruje także umowę. Sprzęt odbiera się w wybranym sklepie lub dostarcza do firmy kurierem.


Jaki sprzęt warto wziąć w leasing?


  • Smartfony – na pewno leasing jest korzystny, szczególnie gdy zdecydujemy się na zakup flagowca. W wielu sytuacjach wydajny i szybki telefon pozwala trzymać rękę na pulsie, gdy jesteśmy poza biurem i nie ma dostępu do komputera.


  • Laptopy – nie ma wątpliwości, że cena niektórych urządzeń, które mają zastosowanie biznesowe może być barierą. W leasingu stają się bardziej dostępne, a jako świetne narzędzie pracy, szybko na siebie zarabiają, stanowiąc dobrą inwestycję.


  • Rzutnik multimedialny albo drukarka – to sprzęt przydatny w każdym małym czy dużym biurze. Dobry projektor kosztuje niemałe pieniądze, ale na pewno warto go mieć, aby dobrze wypaść podczas firmowej prezentacji w sali konferencyjnej. 


Leasing na sprzęt firmowy to rozsądny wybór i dobry sposób na ograniczenie dużych kosztów, zwłaszcza na początku swojej drogi w świcie biznesu. Dzięki takiej formie finansowania więcej osób może pozwolić sobie na flagowe urządzenia, na których pracuje się zdecydowanie efektywniej. Dzięki temu, że procedura przebiega szybko i wszystko odbywa się online, odpowiedni wniosek można złożyć w najbardziej dogodnym dla siebie czasie i z dowolnego miejsca.ZAKUPY W LEASINGU SĄ MOŻLIWE STACJONARNIE W PONIŻSZYCH MARKETACHul. Ostrobramska 79

Warszawa


Al. Jana Pawła II 82

Warszawa (CH Arkadia)


ul. Złota 59 (CH Złote Tarasy)

Warszawa


Al. Jerozoliskie 179 (CH Blue City)

Warszawa


ul. Piłsudskiego 1 Marki

k. Warszawy (CH M1 Marki)


Przeczytaj więcej

Czy warto kupić MacBooka? Jeśli tak, to jakiego?

Czy warto kupić MacBooka? Jeśli tak, to jakiego?

Zastanawiasz się, czy warto kupić MacBooka? Przedstawiamy wady i zalety MacBooka i prezentujemy wybrane modele. Sprawdź nasz poradnik, zanim wybierzesz.
Android TV – co to jest? Czym różni się od smart TV?

Android TV – co to jest? Czym różni się od smart TV?

Zastanawiasz się, co to Android TV? Jak widać, system operacyjny znany ze smartfonów występuje również w telewizorach. Czy warto z niego korzystać?
HDR w telewizorze – co to za tryb?

HDR w telewizorze – co to za tryb?

Tryb HDR w nowoczesnych telewizorach stał się powszechnym standardem, podobnie jak funkcje smart TV czy rozdzielczość 4K. Czym właściwie jest i co oznacza?