MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Leasing na sprzęt RTV/AGD – co warto wiedzieć?

Leasing to popularna forma pozyskiwania niezbędnych narzędzi do pracy w wielu firmach. Jest szczególnie popularna w branży samochodowej, ale nie tylko. Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się wziąć w leasing także sprzęt elektroniczny.  


Leasing firmowy – dlaczego warto?


Leasing pozwala pozyskać urządzenia przydatne w codziennej pracy przedsiębiorcy, bez wydawania jednorazowo dużych kwot. Rozbicie wydatków na miesięczne raty jest niezwykle korzystne, zwłaszcza dla nowych firm, które nie osiągają jeszcze wysokich przychodów, a potrzebują inwestycji na start. Taką formę finansowania cenią osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą - freelancerzy, programiści, graficy, ale też firmy zatrudniające wielu pracowników.

Wyposażenie w niezbędne narzędzia, takie jak odpowiedni smartfon czy laptop, generuje duże koszty, których nikt nie chce ich ponosić od razu – lepiej rozłożyć je w czasie.

Leasing na sprzęt RTV i AGD może być korzystniejszy niż kredyt firmowy czy zakup na raty. Zwłaszcza, że firmy leasingowe przychylniej patrzą także na początkujących przedsiębiorców.


Leasing w MediaMarkt


Leasing na sprzęt elektroniczny – zobacz, jakie to proste w MediaMarkt


Gdy podejmiemy już decyzję o leasingu i wybierzemy sprzęt, który nas interesuje, sama procedura jest już bardzo prosta. Cały proces odbywa się online, a decyzja o podpisaniu umowy leasingu i generowanie dokumentów trwa ok. 10 minut!


Jak skorzystać z leasingu w MediaMarkt?


  1. Wybierz sprzęt
  2. Zapoznaj się z ofertą
  3. Ustaw warunki, które Cię internują w aplikacji i spokojnie czekaj na mowę oraz przesłany sprzęt.


W leasing można wziąć sprzęt o wartości od 500 do 50 000 zł. Po wybraniu wszystkich urządzeń wybieramy okres spłaty (do 48 miesięcy) oraz wysokość wpłaty własnej. Na tej podstawie obliczana jest rata. W aplikacji poznamy jej wartość oraz całkowity koszt leasingu. Aplikacja wygeneruje także umowę. Sprzęt odbiera się w wybranym sklepie lub dostarcza do firmy kurierem.


Jaki sprzęt warto wziąć w leasing?


  • Smartfony – na pewno leasing jest korzystny, szczególnie gdy zdecydujemy się na zakup flagowca. W wielu sytuacjach wydajny i szybki telefon pozwala trzymać rękę na pulsie, gdy jesteśmy poza biurem i nie ma dostępu do komputera.


  • Laptopy – nie ma wątpliwości, że cena niektórych urządzeń, które mają zastosowanie biznesowe może być barierą. W leasingu stają się bardziej dostępne, a jako świetne narzędzie pracy, szybko na siebie zarabiają, stanowiąc dobrą inwestycję.


  • Rzutnik multimedialny albo drukarka – to sprzęt przydatny w każdym małym czy dużym biurze. Dobry projektor kosztuje niemałe pieniądze, ale na pewno warto go mieć, aby dobrze wypaść podczas firmowej prezentacji w sali konferencyjnej. 


Leasing na sprzęt firmowy to rozsądny wybór i dobry sposób na ograniczenie dużych kosztów, zwłaszcza na początku swojej drogi w świcie biznesu. Dzięki takiej formie finansowania więcej osób może pozwolić sobie na flagowe urządzenia, na których pracuje się zdecydowanie efektywniej. Dzięki temu, że procedura przebiega szybko i wszystko odbywa się online, odpowiedni wniosek można złożyć w najbardziej dogodnym dla siebie czasie i z dowolnego miejsca.ZAKUPY W LEASINGU SĄ MOŻLIWE STACJONARNIE W PONIŻSZYCH MARKETACHul. Ostrobramska 79

Warszawa


Al. Jana Pawła II 82

Warszawa (CH Arkadia)


ul. Złota 59 (CH Złote Tarasy)

Warszawa


Al. Jerozoliskie 179 (CH Blue City)

Warszawa


ul. Piłsudskiego 1 Marki

k. Warszawy (CH M1 Marki)


Przeczytaj więcej

Jak podłączyć laptop do telewizora – bezprzewodowo oraz z HDMI?

Jak podłączyć laptop do telewizora – bezprzewodowo oraz z HDMI?

Podłączenie laptopa do telewizora może dać wiele korzyści. Jak sparować ze sobą urządzenia? Sprawdź!
TV box – ranking 2021. Jaką przystawkę smart TV wybrać?

TV box – ranking 2021. Jaką przystawkę smart TV wybrać?

Zwykły telewizor także może zapewnić dostęp do sieciowych aplikacji. Wystarczy zakupić odpowiedni smart TV box.
Mysz optyczna czy laserowa – która lepsza?

Mysz optyczna czy laserowa – która lepsza?

Mysz optyczna czy laserowa? To istotne pytanie dla każdej osoby regularnie korzystającej z komputera. Czym się różnią? Przeczytaj poradnik i zobacz przykładowe modele, które polecamy.
Dlaczego nie działa klawiatura w laptopie? 5 możliwych przyczyn

Dlaczego nie działa klawiatura w laptopie? 5 możliwych przyczyn

Trudno bowiem korzystać z komputera, nie mogąc wciskać klawiszy! Co robić, gdy nie działa klawiatura w laptopie? Zobacz poradnik!
Temperatura procesora – jak ją sprawdzić i jaka powinna być optymalna?

Temperatura procesora – jak ją sprawdzić i jaka powinna być optymalna?

Temperatura procesora to ważny czynnik wpływający na wydajne działanie komputera. Jaka powinna być optymalna temperatura procesora?
HDMI czy DVI? Który kabel lepszy?

HDMI czy DVI? Który kabel lepszy?

Zastanawiasz się, jaki kabel będzie lepszy do monitora – DVI czy HDMI? Zobacz praktyczny poradnik przed zakupem.
PUBG Lite – minimalne wymagania do gry. Jaki sprzęt kupić?

PUBG Lite – minimalne wymagania do gry. Jaki sprzęt kupić?

Gry online niekoniecznie muszą zachwycać zaawansowaną grafiką i efektami specjalnymi. Czasem lepiej sprawdzają się proste rozwiązania, czego dobrym przykładem Playerunknown's Battlegrounds.
Matryca błyszcząca czy matowa? Która lepsza? Jaką wybrać?

Matryca błyszcząca czy matowa? Która lepsza? Jaką wybrać?

Nie masz pewności, czy lepszym rozwiązaniem będzie matryca matowa, czy błyszcząca? Zobacz nasz poradnik i przykładowe produkty.
Jak podzielić dysk na partycje? Instrukcja dla Windows 10

Jak podzielić dysk na partycje? Instrukcja dla Windows 10

Co to jest partycja? Windows 10 – jak podzielić dysk na partycje – zobacz praktyczne informacje – krok po kroku.
Tablet z Windows – jaki najlepiej kupić? Na co zwracać uwagę?

Tablet z Windows – jaki najlepiej kupić? Na co zwracać uwagę?

Tablet z Windows? Te cieszą się dobrymi opiniami, zwłaszcza wśród użytkowników, którzy korzystają z takich tabletów w pracy. Jaki tablet z Windows warto więc kupić? Zobacz nasz poradnik.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2021r. do 31.12.2021r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]