Leasing na sprzęt RTV/AGD – co warto wiedzieć?

Leasing to popularna forma pozyskiwania niezbędnych narzędzi do pracy w wielu firmach. Jest szczególnie popularna w branży samochodowej, ale nie tylko. Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się wziąć w leasing także sprzęt elektroniczny.  


Leasing firmowy – dlaczego warto?


Leasing pozwala pozyskać urządzenia przydatne w codziennej pracy przedsiębiorcy, bez wydawania jednorazowo dużych kwot. Rozbicie wydatków na miesięczne raty jest niezwykle korzystne, zwłaszcza dla nowych firm, które nie osiągają jeszcze wysokich przychodów, a potrzebują inwestycji na start. Taką formę finansowania cenią osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą - freelancerzy, programiści, graficy, ale też firmy zatrudniające wielu pracowników.

Wyposażenie w niezbędne narzędzia, takie jak odpowiedni smartfon czy laptop, generuje duże koszty, których nikt nie chce ich ponosić od razu – lepiej rozłożyć je w czasie.

Leasing na sprzęt RTV i AGD może być korzystniejszy niż kredyt firmowy czy zakup na raty. Zwłaszcza, że firmy leasingowe przychylniej patrzą także na początkujących przedsiębiorców.


Leasing w MediaMarkt


Leasing na sprzęt elektroniczny – zobacz, jakie to proste w MediaMarkt


Gdy podejmiemy już decyzję o leasingu i wybierzemy sprzęt, który nas interesuje, sama procedura jest już bardzo prosta. Cały proces odbywa się online, a decyzja o podpisaniu umowy leasingu i generowanie dokumentów trwa ok. 10 minut!


Jak skorzystać z leasingu w MediaMarkt?


  1. Wybierz sprzęt
  2. Zapoznaj się z ofertą
  3. Ustaw warunki, które Cię internują w aplikacji i spokojnie czekaj na mowę oraz przesłany sprzęt.


W leasing można wziąć sprzęt o wartości od 500 do 50 000 zł. Po wybraniu wszystkich urządzeń wybieramy okres spłaty (do 48 miesięcy) oraz wysokość wpłaty własnej. Na tej podstawie obliczana jest rata. W aplikacji poznamy jej wartość oraz całkowity koszt leasingu. Aplikacja wygeneruje także umowę. Sprzęt odbiera się w wybranym sklepie lub dostarcza do firmy kurierem.


Jaki sprzęt warto wziąć w leasing?


  • Smartfony – na pewno leasing jest korzystny, szczególnie gdy zdecydujemy się na zakup flagowca. W wielu sytuacjach wydajny i szybki telefon pozwala trzymać rękę na pulsie, gdy jesteśmy poza biurem i nie ma dostępu do komputera.


  • Laptopy – nie ma wątpliwości, że cena niektórych urządzeń, które mają zastosowanie biznesowe może być barierą. W leasingu stają się bardziej dostępne, a jako świetne narzędzie pracy, szybko na siebie zarabiają, stanowiąc dobrą inwestycję.


  • Rzutnik multimedialny albo drukarka – to sprzęt przydatny w każdym małym czy dużym biurze. Dobry projektor kosztuje niemałe pieniądze, ale na pewno warto go mieć, aby dobrze wypaść podczas firmowej prezentacji w sali konferencyjnej. 


Leasing na sprzęt firmowy to rozsądny wybór i dobry sposób na ograniczenie dużych kosztów, zwłaszcza na początku swojej drogi w świcie biznesu. Dzięki takiej formie finansowania więcej osób może pozwolić sobie na flagowe urządzenia, na których pracuje się zdecydowanie efektywniej. Dzięki temu, że procedura przebiega szybko i wszystko odbywa się online, odpowiedni wniosek można złożyć w najbardziej dogodnym dla siebie czasie i z dowolnego miejsca.ZAKUPY W LEASINGU SĄ MOŻLIWE STACJONARNIE W PONIŻSZYCH MARKETACHul. Ostrobramska 79

Warszawa


Al. Jana Pawła II 82

Warszawa (CH Arkadia)


ul. Złota 59 (CH Złote Tarasy)

Warszawa


Al. Jerozoliskie 179 (CH Blue City)

Warszawa


ul. Piłsudskiego 1 Marki

k. Warszawy (CH M1 Marki)


Przeczytaj więcej

Jaki fotel ergonomiczny wybrać? Ranking modeli biurowych i do domu

Jaki fotel ergonomiczny wybrać? Ranking modeli biurowych i do domu

Co ciekawe, o wygodnych krzesłach pamiętają profesjonalni gracze, natomiast pracownicy biurowi często zupełnie tę kwestię lekceważą, a to duży błąd! Jaki fotel biurowy będzie więc najlepszy?
Co to jest Blu-ray? Jaki odtwarzacz wybrać?

Co to jest Blu-ray? Jaki odtwarzacz wybrać?

Obecnie żyjemy w czasach, kiedy bardzo często rozmaite treści video ogląda się online. Jednak gdy zależy nam na tym, aby mieć ulubiony film czy serial na trwałym nośniku, warto kupić odtwarzacz Blu-ray. Ranking produktów, który prezentujemy w artykule, na pewno przyda się każdemu, kto szuka takiego sprzętu.
Thermal throttling procesora – co to jest? Czy można mu zapobiec?

Thermal throttling procesora – co to jest? Czy można mu zapobiec?

Komfort pracy na komputerze z czasem może być na niższym poziomie niż w dniu zakupu. Wielu użytkowników może spotkać się z problemem, jakim jest throttling. Co to za zjawisko i jak sobie z nim radzić? Wyjaśniamy.
Karta graficzna dedykowana a zintegrowana – czym się różnią? Czy mogą działać razem?

Karta graficzna dedykowana a zintegrowana – czym się różnią? Czy mogą działać razem?

Karta graficzna jest jednym z elementów wpływających na wydajność komputera – zwłaszcza w grach. Czasem, przeglądając specyfikację sprzętu, widzimy, czy występuje grafika zintegrowana, czy dedykowana. Ale co to znaczy i jak przekłada się na cenę oraz działanie urządzenia? Wyjaśniamy te kwestie i doradzamy, którą opcję lepiej wybrać.
Matryca VA czy IPS? A może TN? Rodzaje matryc w monitorach

Matryca VA czy IPS? A może TN? Rodzaje matryc w monitorach

Zakup odpowiedniego monitora komputerowego to ważna decyzja. Oprócz jego rozdzielczości oraz rozmiarów należy zwrócić uwag także na to, jaką ma matrycę. Czy lepsza będzie matryca VA czy IPS, a może TN? Przedstawiamy porównanie matryc w monitorach.
Jaki telewizor kupić – Sony czy Samsung? Sprawdźmy zalety modeli od obu producentów

Jaki telewizor kupić – Sony czy Samsung? Sprawdźmy zalety modeli od obu producentów

Jaki telewizor kupić: Sony czy Samsung? Jakie sa zalety modeli od tych producentów? Na te pytania staramy się odpowiedzieć.
Jakie szkło albo folię do telefonu wybrać? Czym się kierować?

Jakie szkło albo folię do telefonu wybrać? Czym się kierować?

Jakie jednak szkło do telefonu wybrać? A może zdecydować się na folię? W artykule doradzamy, co będzie lepsze, oraz wskazujemy konkretne modele.
Jak odblokować iPhone? Krótka instrukcja

Jak odblokować iPhone? Krótka instrukcja

Zablokowanie swojego telefonu to sytuacja, która może zdarzyć się każdemu. Jak odblokować iPhone. Przedstawiamy sprawdzone sposoby dla różnych modeli telefonów.
Kindle – jaki format obsługuje? I co to właściwie jest?

Kindle – jaki format obsługuje? I co to właściwie jest?

Czytnik e-booków to ciekawa alternatywa dla drukowanych książek. Bardzo dużą popularnością cieszą się zwłaszcza czytniki marki Kindle. Format, jaki obsługują, dostępne funkcje i różnice między modelami czytnika – to najważniejsze kwestie, które warto przeanalizować przed zakupem urządzenia. Jakie formaty czyta więc Kindle i co to właściwie jest?
Jak zgrać zdjęcia z iPhone na komputer?

Jak zgrać zdjęcia z iPhone na komputer?

Podstawowa różnica między fotografią mobilną a robieniem zdjęć jeszcze przed erą smartfonów, polega na tym, że obecnie generujemy znacznie więcej plików ze zdjęciami. Zrobienie fotki jest banalnie proste, więc gromadzimy tysiące ujęć, bardzo często zapominając o ich selekcji i usuwaniu. Gdy zaczyna brakować miejsca na dysku, przychodzi czas na zgranie zawartości telefonu na inny nośnik. Jak zgrać zdjęcia z iPhone na komputer? Wskazujemy kilka sposobów.

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]