Leasing na sprzęt RTV/AGD – co warto wiedzieć?

Leasing to popularna forma pozyskiwania niezbędnych narzędzi do pracy w wielu firmach. Jest szczególnie popularna w branży samochodowej, ale nie tylko. Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się wziąć w leasing także sprzęt elektroniczny.  


Leasing firmowy – dlaczego warto?


Leasing pozwala pozyskać urządzenia przydatne w codziennej pracy przedsiębiorcy, bez wydawania jednorazowo dużych kwot. Rozbicie wydatków na miesięczne raty jest niezwykle korzystne, zwłaszcza dla nowych firm, które nie osiągają jeszcze wysokich przychodów, a potrzebują inwestycji na start. Taką formę finansowania cenią osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą - freelancerzy, programiści, graficy, ale też firmy zatrudniające wielu pracowników.

Wyposażenie w niezbędne narzędzia, takie jak odpowiedni smartfon czy laptop, generuje duże koszty, których nikt nie chce ich ponosić od razu – lepiej rozłożyć je w czasie.

Leasing na sprzęt RTV i AGD może być korzystniejszy niż kredyt firmowy czy zakup na raty. Zwłaszcza, że firmy leasingowe przychylniej patrzą także na początkujących przedsiębiorców.


Leasing w MediaMarkt


Leasing na sprzęt elektroniczny – zobacz, jakie to proste w MediaMarkt


Gdy podejmiemy już decyzję o leasingu i wybierzemy sprzęt, który nas interesuje, sama procedura jest już bardzo prosta. Cały proces odbywa się online, a decyzja o podpisaniu umowy leasingu i generowanie dokumentów trwa ok. 10 minut!

Jak skorzystać z leasingu w MediaMarkt?

  1. Wybierz sprzęt
  2. Zapoznaj się z ofertą
  3. Ustaw warunki, które Cię internują w aplikacji i spokojnie czekaj na mowę oraz przesłany sprzęt.

W leasing można wziąć sprzęt o wartości od 500 do 50 000 zł. Po wybraniu wszystkich urządzeń wybieramy okres spłaty (do 48 miesięcy) oraz wysokość wpłaty własnej. Na tej podstawie obliczana jest rata. W aplikacji poznamy jej wartość oraz całkowity koszt leasingu. Aplikacja wygeneruje także umowę. Sprzęt odbiera się w wybranym sklepie lub dostarcza do firmy kurierem.


Jaki sprzęt warto wziąć w leasing?


  • Smartfony – na pewno leasing jest korzystny, szczególnie gdy zdecydujemy się na zakup flagowca. W wielu sytuacjach wydajny i szybki telefon pozwala trzymać rękę na pulsie, gdy jesteśmy poza biurem i nie ma dostępu do komputera.


  • Laptopy – nie ma wątpliwości, że cena niektórych urządzeń, które mają zastosowanie biznesowe może być barierą. W leasingu stają się bardziej dostępne, a jako świetne narzędzie pracy, szybko na siebie zarabiają, stanowiąc dobrą inwestycję.


  • Rzutnik multimedialny albo drukarka – to sprzęt przydatny w każdym małym czy dużym biurze. Dobry projektor kosztuje niemałe pieniądze, ale na pewno warto go mieć, aby dobrze wypaść podczas firmowej prezentacji w sali konferencyjnej. 


Leasing na sprzęt firmowy to rozsądny wybór i dobry sposób na ograniczenie dużych kosztów, zwłaszcza na początku swojej drogi w świcie biznesu. Dzięki takiej formie finansowania więcej osób może pozwolić sobie na flagowe urządzenia, na których pracuje się zdecydowanie efektywniej. Dzięki temu, że procedura przebiega szybko i wszystko odbywa się online, odpowiedni wniosek można złożyć w najbardziej dogodnym dla siebie czasie i z dowolnego miejsca.


Przeczytaj więcej

Co to jest pamięć RAM? Jaką wybrać?

Co to jest pamięć RAM? Jaką wybrać?

Pamięć RAM to jeden z najważniejszych elementów podawanych w specyfikacji wielu urządzeń – komputerów, smartfonów czy tabletów. Wielkość i rodzaj pamięci RAM podaje się jako ważny aspekt wpływający na wydajność sprzętu – obok procesora czy karty graficznej. Co to jest pamięć RAM? Na co konkretnie wpływa?
Jaki mikrofon do komputera? Ranking najlepszych modeli do 200 zł

Jaki mikrofon do komputera? Ranking najlepszych modeli do 200 zł

Mikrofon do komputera może pełnić wiele różnych funkcji. Przyda się w grach sieciowych, do nagrywania muzyki oraz vlogów, rozmów przez Skype czy webinariów. Jeśli przynajmniej jedna z tych aktywności nas interesuje, warto zainwestować w odpowiedni sprzęt. Z myślą o początkujących proponujemy przyjrzeć się różnym modelem, których cena nie przekracza 200 zł. Oto nasz ranking mikrofonów do komputera.
Telewizory dla gracza – jaki model wybrać? Ranking

Telewizory dla gracza – jaki model wybrać? Ranking

Na co warto zwrócić uwagę, jeśli kupujemy telewizor dla gracza i zamierzamy często korzystać z konsoli? Zobacz praktyczny poradnik. Rozpiętość cen telewizorów jest ogromna, więc to, jaki ostatecznie uda się kupić, w dużej mierze zależy od dostępnego budżetu.
Jak Twój smartfon może współpracować z telewizorem?

Jak Twój smartfon może współpracować z telewizorem?

W tym artykule podpowiadamy, w jaki sposób można wykorzystać możliwość sparowania smartfona z telewizorem i jakie korzyści zapewnia takie rozwiązanie. 
Leasing na sprzęt RTV/AGD – co warto wiedzieć?

Leasing na sprzęt RTV/AGD – co warto wiedzieć?

Leasing to popularna forma pozyskiwania niezbędnych narzędzi do pracy w wielu firmach. Jest szczególnie popularna w branży samochodowej, ale nie tylko. Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się wziąć w leasing także sprzęt elektroniczny.  
Jak wybrać serwer NAS do domu albo do małego biura?

Jak wybrać serwer NAS do domu albo do małego biura?

Serwer NAS pozwala bezpiecznie przechowywać pliki i umożliwia dostęp do nich z każdego urządzenia znajdującego się w sieci. Może być także częścią domowego monitoringu, koordynując pracę kamer IP. Na co zwracać uwagę, szukając odpowiedniego serwera do domu lub małego biura?
Zestaw głośnomówiący do auta – jaki model wybrać i dlaczego?

Zestaw głośnomówiący do auta – jaki model wybrać i dlaczego?

O czym pamiętać, gdy decydujemy się na zakup zestawu głośnomówiącego? Oto praktyczny poradnik i propozycje konkretnych modeli, które warto kupić.
Jakie etui na tablet lub czytnik ebooków?

Jakie etui na tablet lub czytnik ebooków?

Kupno konkretnego modelu tabletu albo czytnika wiąże się zazwyczaj z dokupieniem etui. A jak konkretnie model wybrać? Poznaj wszystkie możliwości, zanim rozpoczniesz poszukiwania!
Top 5 urządzeń Xiaomi, które warto kupić w 2020

Top 5 urządzeń Xiaomi, które warto kupić w 2020

Xiaomi to chińska firma znana na naszym rynku przede wszystkim z dobrej jakości smartfonów dostępnych w bardzo konkurencyjnych cenach. Wybraliśmy 5 najciekawszych sprzętów Xioami, które warto kupić. Ciekawe czy o nich słyszeliście!
Telewizory 8K – wszystko, co warto wiedzieć

Telewizory 8K – wszystko, co warto wiedzieć

Czym jest właściwie technologia 8K i jakie oferuje możliwości? Czy warto już teraz kupić taki telewizor? 

powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]