Znaleziono w kategoriach (2)
Kamery do monitoringu
Powrót
Sortuj według
Popularność
20 produktów
 • Rodzaj: Zewnętrzna
 • Interfejs: WiFi IEEE 802.11b/g/n
 • Audio: Wbudowany mikrofon
 • Tryb nocny: Dioda podczerwieni do 30 m, Diody IR, Filtr podczerwieni ICR
 • Maksymalna rozdzielczość: 1920 x 1080
 • Funkcje: Natychmiastowe przesyłanie powiadomień, Sterowanie smartfonem, Transmisja na żywo
Produkt może pochodzić z ekspozycji
Produkt może pochodzić z ekspozycji
 • Rodzaj: Na ścianę, Zewnętrzna
 • Interfejs: WiFi IEEE 802.11b/g/n
 • Audio: Wbudowany mikrofon
 • Tryb nocny: Do 30 metrów, Filtry podczerwieni i diody LED
 • Maksymalna rozdzielczość: 1920 x 1080
 • Funkcje: Natychmiastowe przesyłanie powiadomień, Sterowanie smartfonem, Transmisja na żywo, Zapis w chmurze
Produkt może pochodzić z ekspozycji
Produkt może pochodzić z ekspozycji

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Kamery do monitoringu – prosty sposób na bezpieczny dom

 

Coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie w domu kamer. Przyczyny tej decyzji są różne, ale cel jest wspólny – zapewnienie sobie poczucia bezpieczeństwa i kontroli nad tym, co dzieje się w domu i jego bezpośrednim otoczeniu. Niektórzy obawiają się, że nie poradzą sobie z obsługą kamery do monitoringu z nagrywaniem czy innymi funkcjami. Jednak obecnie instalacja oraz obsługa tych wewnętrznych i zewnętrznych urządzeń jest bardzo prosta. Wystarczy przeczytać dokładnie instrukcję lub poszukać tutorialu w Internecie. Dodatkowym atutem sprzętu jest naprawdę porządny obraz.


W sklepie MediaMarkt oferujemy kamery do monitoringu domu zewnętrzne i wewnętrzne od wielu popularnych producentów. Znajdziesz u nas asortyment takich marek jak: Ezviz, TP-Link, Xiaomi, D-Link, Gembird, Foscam, Ferguson, Netatmo, Creative, Blaupunkt, Panasonic, Withings czy Hama. Wyróżniają nas atrakcyjne promocje, konkurencyjne ceny oraz bogaty wybór produktów. Odwiedzając nas w jednym z licznych salonów stacjonarnych, możesz poprosić o poradę naszych profesjonalnych sprzedawców. 

 

Kamery do monitoringu mieszkania i domu – na jaką się zdecydować?


Kamery zewnętrzne do monitoringu. Są wybierane przede wszystkim przez posiadaczy domów jednorodzinnych czy lokali usługowych. Należy umiejscowić je w niewidocznym miejscu, ale tak, by obejmowały możliwie jak największy teren. Powinny być odporne na kurz i wodę oraz różne warunki atmosferyczne.


Wewnętrzne kamery do monitoringu mieszkania. Jeżeli chcesz zainstalować kamery w pomieszczeniach, sięgnij po modele IP. Są to małe urządzenia wyposażone w matrycę światłoczułą i obiektyw. Każde takie urządzenie ma przydzielony adres IP, który jest wymagany do połączenia z kamerą i uzyskania rejestrowanego obrazu. Takie połączenie może być nawiązane za pomocą Wi-Fi lub przewodu sieciowego.


• Urządzenia mogą być obrotowe, stałopozycyjne, stojące, naścienne lub sufitowe.


Kamery do monitoringu z mikrofonem. Wbudowany mikrofon nagra nie tylko obraz, ale także dźwięk.


Kamery z dodatkowymi funkcjami. Bardzo przydatne mogą okazać się takie praktyczne funkcje jak: tryb nocny, dwukierunkowe przesyłanie dźwięku, natychmiastowe przesyłanie powiadomień, sterowanie smartfonem, transmisja na żywo czy zapis w chmurze.


• Wybierając kamery domowe do monitoringu wewnętrznego lub zewnętrznego, zwróć także uwagę na ich rozdzielczość. Im wyższa, tym lepsza będzie jakość rejestrowanego obrazu.


Kamery do monitoringu – zamów wybrany model online


W celu zakupienia idealnej kamery do monitoringu możesz udać się do jednego z wielu naszych sklepów lub też zdecydować się na zakupy online, bez konieczności wychodzenia z domu. W ten sposób nie tylko unikniesz stania w kolejce, lecz także zyskasz czas i pieniądze dzięki szybkiej wysyłce i darmowej dostawie.