Znaleziono w kategoriach (2)
Suszarki
Powrót
Sortuj według
Z pompą ciepła
Duża pojemność
Popularność
20 produktów
  • Wsad [kg]: 8
  • Poziom hałasu [dB]: 64
  • Zastosowane technologie: AntiVibration Design, Sensitive Drying System, Technologia AutoDry rozpoznaje kiedy pranie jest już całkowicie suche, Technologia pompy ciepła, Touch-Control
  • Komunikacja: Alarm konieczności wyczyszczenia filtra kondensatora, Alarm wypełnienia zbiornika na wodę, Duży wyświetlacz LED z informacją o szacowanym czasie do końca suszenia i 24 h opóźnieniu, przebiegu programu i specjalnych funkcjach., Sygnał dźwiękowy
Cena regularna
2899
,-
Cena z kodem:
tiktak07
2299
,-

Akcja RABATime trwa do 04.07.2022 godz.9:00 lub do wyczerpania zapasów. Nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Ilość kodów ograniczona.

Dostępny
Wysyłamy w 24h
Cena regularna
2899
,-
Cena z kodem:
tiktak07
2299
,-

Akcja RABATime trwa do 04.07.2022 godz.9:00 lub do wyczerpania zapasów. Nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Ilość kodów ograniczona.

Dostępny
Wysyłamy w 24h
  • Wsad [kg]: 8
  • Poziom hałasu [dB]: 66
  • Zastosowane technologie: Silnik inwerterowy, Technologia pompy ciepła
  • Komunikacja: Duży wyświetlacz LCD, Wskaźnik czasu do końca programu, Wskaźnik zakończenia cyklu
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Suszarki bębnowe – wydajność i komfort użytkowania


Często można spotkać się z opinią, że to wieszanie mokrych ubrań jest dużo mniej lubianym obowiązkiem niż samo pranie. Nie ma się czemu dziwić, w przypadku prania całą pracę wykonuje za nas automatyczna pralka, a my możemy w tym czasie zająć się innymi obowiązkami albo odpoczynkiem. Mokre pranie trzeba jednak powiesić, co w przypadku zwłaszcza bielizny bywa procesem co najmniej mozolnym. Z pomocą przychodzą suszarki bębnowe, które tę pracochłonną czynność zrobią za nas.


Suszarki automatyczne do prania – niezbędne w nowoczesnym domu


Każdy z nas, urządzając swój własny dom czy mieszkanie, stara się wyposażyć je w jak najlepszy sprzęt, który wyręczy nas w części obowiązków. Jednym z urządzeń, bez którego coraz więcej osób nie wyobraża sobie życia, jest właśnie suszarka bębnowa. Przeglądając naszą szeroką ofertę, na pewno zastanawiasz się nad zasadą działania poszczególnych rodzajów suszarek. Poświęćmy temu trochę uwagi.


Suszarki kondensacyjne – skroplona para wodna z suszących się ubrań odprowadzana jest do specjalnego pojemnika. Użytkownik takiej suszarki musi opróżniać go samodzielnie, jednak wybierając miejsce instalacji, nie jest uzależniony od lokalizacji odpływu.


Suszarki kondensacyjne z funkcją pary – oprócz suszenia poprzez odprowadzenie wilgoci na zewnątrz potrafią wstępnie wyprasować suszone ubrania. Funkcja pary to sprawdzone i polecane przez klientów udogodnienie.


Suszarki kondensacyjne z pompą ciepła – najoszczędniejsze i jednocześnie najdoskonalsze urządzenie ze wszystkich dostępnych na rynku. Wykorzystuje zamknięty obieg powietrza. Pozwala to znacznie ograniczyć zużycie energii, a co za tym idzie – wysokość rachunków za prąd.


To główne rodzaje suszarek dostępnych na rynku. Przedstawicieli każdego z nich znajdziesz w naszym sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych. Pamiętaj, że w MediaMarkt możesz zawsze cieszyć się szybką i darmową dostawą do domu, co w przypadku ciężkich i delikatnych urządzeń jest ogromnym ułatwieniem.


Suszarki bębnowe od najlepszych producentów


Wybierając suszarkę automatyczną, warto kierować się listą parametrów i funkcjonalności, jakie oferuje urządzenie, ale nie można zapominać o wyborze odpowiedniego producenta. W naszej ofercie znalazły się urządzenia sprawdzonych marek, które docenili klienci na całym świecie. Suszarki bębnowe Bosch, Electrolux czy LG to prawdziwe ikony będące gwarancją trwałości i jakości. Nowoczesne suszarki bębnowe wymienionych marek mogą pochwalić się szeregiem dodatkowych funkcji, które znacznie ułatwiają codziennie pranie i suszenie. Możliwość odłożenia suszenia w czasie sprawi, że suche ubranie będziesz mógł wyjąc od razu po zakończeniu pracy urządzenia. Zabezpieczenie przed dziećmi, będące obecnie standardem wśród najlepszych suszarek bębnowych, zapobiega przykrym wypadkom i dba o bezpieczeństwo najmłodszych, które – jak wszyscy doskonale wiemy – bywają aż nazbyt ciekawskie.


Sprawdź ofertę naszego sklepu online lub odwiedź jeden z naszych salonów w całej Polsce!