Znaleziono w kategoriach (2)
Maszynki do strzyżenia włosów
Powrót
Sortuj według
Popularność
20 produktów
  • Rodzaj zasilania: Akumulatorowo-sieciowe
  • Czas pracy bezprzewodowej [min]: 160
  • Minimalna długość [mm]: 0.6
  • Ostrza: Ostrza ze stali japońskiej
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h
  • Rodzaj zasilania: Akumulatorowo-sieciowe
  • Czas pracy bezprzewodowej [min]: 75
  • Minimalna długość [mm]: 0.3
  • Ostrza: Podwójne
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Maszynki do strzyżenia włosów – pielęgnacja męskiej fryzury w domu


Jednym z popularniejszych drobnych sprzętów gospodarstwa domowego są maszynki do strzyżenia włosów, golarki oraz trymery do zarostu. Tego typu sprzęty to podstawa w dobytku każdego zadbanego mężczyzny – niekoniecznie brodacza! Maszynki do strzyżenia włosów przydają się do usuwania niechcianego owłosienia nie tylko z głowy, ale również z karku i innych części ciała. Trymery służą z kolei do przycinania zarostu na twarzy. Na rynku dostępna jest cała masa różnych urządzeń, a więc każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie.


Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów dla fryzjerów


Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów cechują się zazwyczaj doskonałą wytrzymałością, wysoką wydajnością i zaawansowanymi opcjami. W MediaMarkt odpowiedni dla siebie produkt znajdą nawet najbardziej wymagający klienci, w tym zawodowi fryzjerzy. Na co jednak warto zdecydować się, gdy ilość sprzętu w ofercie wprowadza zamęt? Uporządkujmy najważniejsze informacje. Wśród urządzeń tego typu wyróżniamy przede wszystkim:


trymery do zarostu – pozwalają kształtować długość brody i jej kształt,
maszynki do włosów – są wyposażone w zestaw nakładek i służą do strzyżenia włosów na głowie,
golarki – golą włos przy samej skórze, pozostawiając ją gładką – idealne do usuwania zarostu i owłosienia z innych części ciała.


Istnieją także maszynki do strzyżenia włosów, które łączą w sobie trymer oraz urządzenie do depilacji wszystkich części ciała. Każde z wymienionych urządzeń może pracować sieciowo (po podłączeniu do kontaktu) lub być zasilane akumulatorem. Maszynki profesjonalne do strzyżenia włosów występują zazwyczaj w wersji sieciowej z opcjonalnym wspomaganiem akumulatorowym.


Szeroka oferta maszynek do strzyżenia włosów w MediaMarkt


Cenionymi i często wybieranymi przez Polaków producentami maszynek do strzyżenia włosów są Philips, Babyliss oraz Remington. Swoją popularność zawdzięczają szerokiej gamie produktów, wysokiej jakości wykonania oraz funkcjonalności. W sieci naszych sklepów i na stronie internetowej znajdziesz także urządzenia innych marek – zawsze w najniższych cenach. Nie wiesz, co wybrać lub szukasz strzyżarki na prezent? Zapytaj o radę naszych sprzedawców! Skorzystaj z darmowej dostawy do domu lub odbierz sprzęt osobiście tego samego dnia!