Znaleziono w kategoriach (2)
Jajowary do gotowania jajek
Powrót
Popularność
20 produktów

Jajowar KOENIC KEB 3219

nr kat.: 1419102
 • Moc [W]: 210
 • Ilość jaj (maksymalna): 3
 • Ilość jaj (minimalna): 1
 • Regulacja twardości: Naczynie z podziałką
 • Gotowanie na miękko: TAK
 • Gotowanie na twardo: TAK
 • Podstawka do podawania jaj: TAK
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h
 • Moc [W]: 350
 • Ilość jaj (maksymalna): 7
 • Ilość jaj (minimalna): 1
 • Regulacja twardości: TAK
 • Podstawka do podawania jaj: TAK
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Jajowar – w nim jajka zawsze ugotują się perfekcyjnie!


Jeżeli kiedykolwiek zamiast jajek na miękko przez nieuwagę przygotowałeś jajka na twardo, jajowar, czyli urządzenie do gotowania jaj, da Ci pewność, że taka sytuacja nie powtórzy się w przyszłości już nigdy więcej. Zasada działania tego sprzętu jest dość prosta – na dno urządzenia wlewa się wodę, a następnie wkłada się jajka (należy pamiętać, by zrobić niewielką dziurkę w skorupce) i ustawia czas, w którym ugotują się one na miękko, średnio lub twardo. Urządzenia do gotowania jajek są w stanie ugotować jednocześnie od jednego do nawet siedmiu jaj. Nie musisz się martwić, że się zagapisz i znów zamiast jajka na miękko uzyskasz jajko na twardo – urządzenie poinformuje Cię sygnałem dźwiękowym, że gotowanie zostało automatycznie zakończone, a jajka są już ugotowane.

 

Jaki jajowar wybrać? Kluczowe parametry


Moc urządzenia. Moc jajowarów mieści się zazwyczaj w przedziale 210-350 watów i wpływa na tempo gotowania. Warto wybierać urządzenia, których moc będzie nie mniejsza niż 200 watów.  


Pojemność. Warto uzależnić możliwą do ugotowania za jednym razem ilość jajek od ilości domowników. Najbardziej pojemne modele mogą ugotować w tym samym czasie nawet 7 jaj. Najbardziej minimalistyczne modele pomieszczę jedynie dwa jajka.


Regulacja stopnia ugotowania jajka. Czas potrzebny na ugotowanie odpowiednio ściętego jaja zależy od mocy urządzenia. Odpowiednia podziałka powinna znacznie ułatwić  pierwsze próby.


Jakość wykonania. Jajowary to proste urządzenia, które mogą służyć przez długie lata pod warunkiem, że zostały wykonane z dobrej jakości materiałów. Najbardziej pożądane obudowy to te wykonane ze stali nierdzewnej.


Pamiętaj: podczas gotowania jaj w jajowarze, warto zwrócić też uwagę na ich wielkość. Większe będą potrzebowały odrobinę więcej czasu na odpowiednie ścięcie.


Jajowary w ofercie MediaMarkt


Szukasz ciekawego gadżetu, nietuzinkowego prezentu? Jajowar może okazać się w tym przypadku strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu gotowanie jaj jest czyste, szybkie, precyzyjne i bezproblemowe. Jajka są cennym źródłem mikro i makroelementów, w tym zdrowej choliny, która odpowiada za prawidłową pracę mózgu. Jajowar może więc doskonale sprawdzić się w domu seniorów, studentów lub osób dbających o prawidłową i zbilansowaną dietę. Ponadto możemy zagwarantować, że wśród wielu prezentów z okazji parapetówki to właśnie jajowar będzie prawdziwym hitem, na który nie wpadnie nikt inny!


W MediaMarkt znajdziesz urządzenia wiodących marek. Jajowar WMF będzie działał sprawnie przez wiele lat – bez potrzeby serwisu. Jajowar OK. jest równie solidną propozycją. Sprzęt wymienionych producentów kupisz u nas w najniższych cenach! Zamów już dziś z darmową dostawą do domu i ciesz się nowym gadżetem nawet jutro. Możesz też odebrać swoje zamówienie osobiście – nawet po 29 minutach!