Znaleziono w kategoriach (3)
Wagi kuchenne
Powrót
Sortuj według
Popularność
20 produktów
  Dostępny
  Wysyłamy w 24h
  Dostępny
  Wysyłamy w 24h
   Dostępny
   Wysyłamy w 24h
   Dostępny
   Wysyłamy w 24h

   Waga KOENIC KKS 10121 M

   nr kat.: 1440685
    Dostępny
    Wysyłamy w 24h
    Dostępny
    Wysyłamy w 24h

    Wyświetlono 0 z 0 produktów.

    Pokaż więcej produktów

    Wagi kuchenne elektroniczne – praktyczny gadżet do każdej kuchni

     

    Wagi kuchenne elektroniczne bez wątpienia przydadzą się w każdej kuchni. Odmierzą dany produkt prawidłowo, dzięki czemu nie musisz się martwić, czy w szklance było rzeczywiście 250 gram mąki lub czy posiadana łyżeczka mieści w sobie wystarczającą ilość miligramów. Wagi elektroniczne kuchenne charakteryzują się dużą dokładnością pomiaru – ich margines błędu wynosi zazwyczaj 1-2 gramy, natomiast ich starsze, mechaniczne odpowiedniczki potrafią pomylić się nawet o 20 gramów. Elektroniczne wagi kuchenne są bardzo proste w obsłudze. Odczytanie na wyświetlaczu uzyskanego pomiaru nie sprawia najmniejszego kłopotu, a jedyne, o czym trzeba pamiętać, to regularna wymiana baterii. W sklepie internetowym MediaMarkt.pl znajdziesz wagi kuchenne elektroniczne od znanych producentów w świetnych cenach. Możesz u nas liczyć nie tylko na bogaty wybór wysokiej jakości produktów, lecz także na częste promocje, które dodatkowo obniżą koszt zakupu wybranego sprzętu.


    Wagi kuchenne elektroniczne – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?


    Wybierając elektroniczną wagę kuchenną, zwróć uwagę na kilka istotnych parametrów, takich jak:


    Maksymalna waga. Ten parametr jest szczególnie ważny dla osób, które mają liczną rodzinę i przygotowują duże ilości jedzenia. Warto wybrać wówczas model z możliwością zważenia większej ilości produktu. Do wyboru mamy elektroniczne wagi kuchenne z maksymalną wagą od 0,5 do nawet 50 kg!


    Dokładność pomiaru. Im większa dokładność pomiaru, tym precyzyjniej odmierzysz wagę danego artykułu. Dokładność pomiaru jest szczególnie istotna w przypadku osób przygotowujących dietetyczne posiłki. Elektroniczne wagi o dużej dokładności pomiaru pozwolą na idealnie odmierzenie potrzebnej porcji.


    Funkcja tary. Za jej pomocą zważysz produkt bez uwzględniania wagi pojemnika czy opakowania, w którym się znajduje.


    Wskaźniki. Warto zwrócić uwagę, czy wybrany model ma wbudowane wskaźniki informujące m.in. o niskim poziomie baterii czy o przeciążeniu wagi.


    Dodatkowe udogodnienia. Dobrze, aby waga była wyposażona w czytelny wyświetlacz i antypoślizgowe nóżki. Wagi elektroniczne kuchenne powinny mieć także stabilną konstrukcję. W przypadku, gdy urządzenie posiada szklane elementy, koniecznie zwróć uwagę, czy są wykonane z bezpiecznego tworzywa. Dodatkowym udogodnieniem może okazać się wygodne sterowanie dotykowe.


    Gdy już wiesz, jaka waga najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni, nie pozostaje nic innego, jak wybrać konkretną markę. W MediaMarkt oferujemy elektroniczne wagi kuchenne od wiodących producentów, takich jak: Sencor, Łucznik, Salter, Koenic, Kenwood-AGD i wielu innych.


    Wagi kuchenne elektroniczne – zamów wybrany model w sklepie internetowym MediaMarkt.pl


    Aby kupić wybraną wagę, skorzystaj z rozbudowanej sieci naszych salonów lub też wybierz i zamów urządzenie przez Internet. Jeśli zdecydujesz się na zakupy online, gwarantujemy szybką wysyłkę oraz darmową dostawę pod wskazany adres.