Znaleziono w kategoriach (2)
Kuchenki mikrofalowe
Powrót
Popularność
20 produktów
 • Kolor: Biały
 • Pojemność [l]: 20
 • Moc mikrofali [W]: 700
 • Sterowanie: Mechaniczne
 • Zastosowane technologie: Multi Waves System
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h
 • Kolor: Srebrny
 • Pojemność [l]: 20
 • Moc grilla [W]: 900
 • Moc mikrofali [W]: 700
 • Zastosowane technologie: Combigrill, Multi Waves System
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Kuchenki mikrofalowe – dla szybkości i niezawodności


Gdy trzeba szybko podgrzać lub rozmrozić potrawy, nie ma innego urządzenia, które zrobi to tak szybko, jak kuchenki mikrofalowe. Im wyższa moc mikrofali, a może ona sięgać od 700 W aż do 1250 W, tym efektywniej będzie ona pracowała i tym krócej będziemy czekali na to, aż smaczne i zdrowe jedzenie przygotowane w mikrofali będzie gotowe. Duża moc ma także kluczowe znaczenie dla znacznie mniejszego zużycia energii podczas podgrzewania, pieczenia i rozmrażania. Kuchenki mikrofalowe są wystarczająco pojemne, aby pomieścić w środku talerz o dość dużej średnicy, sporych rozmiarów pizzę, a nawet ciasto lub kurczaka. Mogą być wyposażone w grill i termoobieg, dzięki czemu ich funkcjonalność staje się jeszcze większa, idealnie uzupełniając się z kuchnią i piekarnikiem. Najnowsze kuchenki mikrofalowe są sterowane elektronicznie, ich obsługa jest prosta i wygodna, a dzięki swojemu nowoczesnemu designowi i różnorodnej kolorystyce doskonale wkomponują się do każdej kuchni, stanowiąc przy okazji jej niezaprzeczalną ozdobę. W sklepie internetowym MediaMarkt.pl można znaleźć kuchenki mikrofalowe wiodących producentów, takich jak Gorenje, Samsung, Sharp, Amica, Whirlpool, czy Zelmer i wielu innych.


Mikrofalówki – jak wybrać najodpowiedniejszą


Mikrofalówki dzielimy przede wszystkim na te przeznaczone do zabudowy oraz wolnostojące. Podsumujmy najważniejsze cechy obu rozwiązań:


 • Mikrofalówki do zabudowy – idealnie pasują do wnętrza oraz wyglądają minimalistycznie. Dzięki schowaniu kuchenki w zabudowie, nie zajmuje ona dodatkowego miejsca na blacie kuchennym czy stole w jadalni. Zabudowa powoduje jednak często pewne trudności w serwisie – nawet w przypadku niewielkiej awarii wymagany jest demontaż zabudowy, co nie zawsze będzie łatwe.

 • Mikrofalówki wolnostojące – ich obudowa jest przeznaczona do swobodnego ustawienia w dowolnym miejscu. Choć zabierają więcej przestrzeni, możesz zmieniać ich położenie i dokonywać przemeblowania. Jeśli uznasz, że aktualne miejsce nie jest zbyt wygodne w użytkowaniu, po prostu przeniesiesz mikrofalówkę.

 • Niestety, nie da się znaleźć rozwiązania idealnego. Podjęcie decyzji wymaga przemyślenia sytuacji i swoich potrzeb.


Akcesoria do mikrofali, czyli niezbędne dodatki


W MediaMarkt znajdziesz też masę akcesoriów do kuchenek mikrofalowych. Niektóre z nich są dość oczywiste, inne potrafią zaskoczyć. Do najpopularniejszych z pewnością należą środki czystości, pozwalające w bezpieczny sposób zadbać o to, by Wasza nowa kuchenka wyglądała tak jeszcze przez długi czas. Środki te są łagodne dla materiałów, z których urządzenia są wykonywanie, ale pozwalają na łatwe czyszczenie nawet opornych zabrudzeń. Co ważne – nie zagrażają zdrowiu – Twojemu ani Twojej rodziny.


Dobrym wyborem są z pewnością pojemniki, stworzone z myślą o  użytkowaniu w kuchence mikrofalowej. Dzięki nim będziesz miał pewność, że do jedzenia nie będą uwalniać się szkodliwe substancje, a same pojemniki pozostaną w dobrej kondycji i pierwotnym kształcie.