Znaleziono w kategoriach (2)
Słuchawki do Nintendo switch
Powrót
Popularność
20 produktów
  • Rodzaj słuchawek: Przewodowe
  • Mikrofon: TAK
  • Min. pasmo przenoszenia [Hz]: 20
  • Maks. pasmo przenoszenia [Hz]: 20000
169
,99
199
,99
Taniej o 30
Dostępny
Wysyłamy w 24h
169
,99
199
,99
Taniej o 30
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Słuchawki HP Omen Blast

nr kat.: 1443853
  • Rodzaj słuchawek: Przewodowe
  • Mikrofon: TAK
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Słuchawki do Nintendo Switch – by czerpać z gry jak najwięcej


Niezależnie od tego, czy jesteś graczem komputerowym, wolisz Nintendo czy którąkolwiek z innych dostępnych konsol, dobrej jakości słuchawki do gry są jednym z podstawowych akcesoriów. Możliwość uważnego nasłuchiwania kroków przeciwnika i czyhających w wirtualnym świecie zagrożeń jest nie do przecenienia. Zastosowanie sprawdzonych słuchawek pozwoli Ci znacząco podnieść poziom własnej gry. W ofercie sklepu MediaMarkt znajduje się mnóstwo świetnych propozycji. Każdy z produktów w naszym sklepie został wybrany z uwagi na wysoką jakość, trwałość i doskonałe parametry. Zróżnicowanie cenowe i pojawiające się często promocje pozwolą Ci na kupno słuchawek w zakładanym budżecie.


Nintendo Switch – słuchawki koniecznie z mikrofonem


Niemal wszystkie sprzedawane przez nas słuchawki dla graczy wyposażone są w wysokiej jakości mikrofon. Jego zadanie jest jasne – służy do komunikacji pomiędzy graczami (która w niektórych grach jest kluczowa). Mikrofon rejestrujący dźwięk o odpowiedniej rozdzielczości umożliwia bezproblemowe zrozumienie i przekazywanie sobie wskazówek. W przerwie od rozgrywki mikrofon służy do niezobowiązujących pogawędek i zawierania nowych znajomości.


Słuchawki do Nintendo Switch – niespotykany design


Jak pewnie zauważyłeś, słuchawki do Nintendo Switch cechuje często bardzo odważny, futurystyczny design. Mocne linie, perforacje, ciemne kolory podkreślają nowoczesny i dynamiczny charakter tych gadżetów. Co ważne, słuchawki wykonane zostały z materiałów bardzo wysokiej jakości, a precyzja produkcji potrafi wprawić w zachwyt. Kupując sprzęt marki Trust, Hori, Plantronics, Corsair czy Astro możesz być pewny, że urządzenia będą towarzyszyły Ci bardzo długo, a ich parametry pozostaną na niezmiennie wysokim poziomie.


Jeśli nie jesteś pewny, jaki sprzęt wybrać, zasięgnij opinii naszych specjalistów – wystarczy, że odwiedzisz jeden z salonów MediaMarkt. Będąc na miejscu masz również możliwość obejrzeć wybrany model słuchawek przed zakupem. Zamówiony przez Internet produkt możesz także odebrać w wygodnym dla siebie punkcie odbioru. Skorzystaj z możliwości darmowej dostawy i ciesz się produktem niemal natychmiast!