Znaleziono w kategoriach (2)
Słuchawki sportowe
Powrót
Popularność
20 produktów
 • Rodzaj słuchawek: Prawdziwie bezprzewodowe (TWS)
 • Transmisja bezprzewodowa: Bluetooth
 • Aktywna redukcja szumów [ANC]: Tak
 • Mikrofon: Tak
 • Min. pasmo przenoszenia [Hz]: 20
 • Maks. pasmo przenoszenia [Hz]: 20000
 • Konstrukcja: Dokanałowe
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h
 • Rodzaj słuchawek: Prawdziwie bezprzewodowe (TWS)
 • Transmisja bezprzewodowa: Bluetooth
 • Aktywna redukcja szumów [ANC]: Tak
 • Mikrofon: Tak
 • Min. pasmo przenoszenia [Hz]: 20
 • Maks. pasmo przenoszenia [Hz]: 20000
 • Konstrukcja: Dokanałowe
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Słuchawki sportowe i trening nabiera mocy!

 

Trening bez ulubionej muzyki jest dla większości niewyobrażalny. Energiczna muzyka podczas wysiłku sprawia, że mamy chęć ćwiczyć, pokonywać kolejne kilometry, zrobić następne powtórzenia i przyspieszyć tempo. Warto zatem wyposażyć się w dobre słuchawki, które będą trzymały się głowy i nie zsuwały się, gdy się spocimy. Wybór odpowiednich słuchawek sportowych to duże wyzwanie, gdyż asortyment jest bardzo szeroki i zróżnicowany pod względem cenowym. Pamiętaj jednak, że na MediaMarkt.pl lub w naszej rozbudowanej sieci salonów stacjonarnych możesz liczyć na częste promocje, dzięki czemu wymarzony sprzęt kupisz w niższej cenie.


Przede wszystkim musisz odpowiedzieć sobie na kilka pytań: do jakiego rodzaju aktywności są Ci potrzebne, czy muszą być odporne na wodę, czy potrzebujesz dodatkowych funkcji (takich jak np. zmiana piosenki, ściszanie, odbieranie rozmów)? Z reguły większość woli słuchawki sportowe bezprzewodowe – plączący się kabel irytuje sportowców, gdyż przeszkadza podczas treningu. Taki zestaw kosztuje trochę więcej, ale jego funkcjonalność wynagradza cenę. Dla biegaczy polecane są słuchawki wodoodporne, ponieważ może zdarzyć się niekiedy trening w deszczu. Przełączanie muzyki lub odbieranie połączeń może się także przydać tym, którzy używają sprzętu podczas jazdy samochodem.


Słuchawki sportowe bezprzewodowe i przewodowe – co je wyróżnia?


 • Słuchawki bezprzewodowe sportowe – tego rodzaju urządzenia są niewątpliwie znakiem naszych czasów. Dostępne dziś modele w niczym nie przypominają słuchawek dostępnych w sklepach jeszcze kilka lat temu. Dzięki zastosowaniu dopracowanych kodeków i nowoczesnych metod łączenia sportowe słuchawki bezprzewodowe, które znajdziecie w naszym sklepie, zapewniają całkowicie stabilny sygnał i brak zakłóceń. Brak uciążliwego kabla pozwoli na całkowite zatracenie się w treningu i nie przejmowanie się drobiazgami, które często odbierają całą przyjemność ze słuchania muzyki i samej aktywności sportowej. Słuchawki sportowe bezprzewodowe występują w różnych wersjach konstrukcyjnych. Mogą przybierać formę niezauważalnych, dokanałowych „pchełek” lub nieco większych (lecz wciąż komfortowych) słuchawek ze zintegrowanym odtwarzaczem i wbudowaną pamięcią.


 • Słuchawki sportowe przewodowe – nadal cenione przez część użytkowników, choć ich obecność na rynku jest coraz mniej zauważalna. Kuszą niską ceną i absolutnym brakiem problemów z łącznością. Decydując się na tego typu rozwiązanie, bądź przygotowany na obecność przewodu, który należy poprowadzić w wygodny dla siebie sposób. Słuchawki przewodowe cierpią też na problem „efektu mikrofonowego”, czyli zakłócenia wynikające z ocierania kabla o ubrania i części ciała.


Słuchawki sportowe – którą markę wybrać?


W sklepie MediaMarkt znajdziesz całą gamę urządzeń produkowanych przez najbardziej rozpoznawalne marki. Niemożliwym jest wskazanie najlepszego brandu, jednak na szczególną uwagę zasługują słuchawki sportowe JBL, Sony czy Bose. Lista polecanych urządzeń jest znacznie dłuższa.


Odwiedź jeden z naszych sklepów, w którym możesz poprosić naszych specjalistów o radę, lub zapoznaj się z ofertą online, która zadowoli każdego miłośnika sportu i muzyki! Zamówiony produkt dostarczymy szybko, byś mógł cieszyć się zarówno sportem, jak i ulubioną muzyką.