Znaleziono w kategoriach (1)
Słuchawki z mikrofonem
Powrót
Popularność
20 produktów
  • Rodzaj słuchawek: Bezprzewodowe
  • Transmisja bezprzewodowa: Bluetooth
  • Mikrofon: Tak
  • Min. pasmo przenoszenia [Hz]: 20
  • Maks. pasmo przenoszenia [Hz]: 20000
  • Konstrukcja: Nauszne
Dostępny
Wysyłamy w 24h
Dostępny
Wysyłamy w 24h

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Słuchawki z mikrofonem – do rozrywki lub do pracy

 

Słuchawki z mikrofonem mają wyjątkowo szerokie spektrum zastosowań, a przez to duże grono użytkowników. Po pierwsze są niezastąpione podczas rozmów i konferencji głosowych lub wideo z użyciem komunikatorów internetowych. Docenią to zarówno ich randomowi użytkownicy, jak i ci, których praca opiera się na kontakcie z klientami przez Internet. Podczas sieciowych potyczek w niektóre tytuły gracze muszą mieć ze sobą kontakt - bez tego drużyna może przegrać walkę. Słuchawki z mikrofonem zapewnią im taktyczną przewagę nad przeciwnikami, pozwalając osiągnąć jeszcze lepsze statystyki w ulubionych grach. Ponadto możliwość rozmawiania ze współgraczami podczas rozgrywki pozwoli im na poczucie się tak, jak gdyby byli w centrum toczącej się na ekranie monitora akcji. W wymienionych powyżej przykładach zastosowań najlepszym wyborem będą słuchawki nauszne zakładane na głowę, jednakże dla użytkowników smartfonów zdecydowanie lepsze okażą się słuchawki douszne i dokanałowe, które zapewnią zarówno wysoką jakość odtwarzanej muzyki, jak i przeprowadzanych rozmów.


Oferowane przez sklep internetowy MediaMarkt słuchawki z mikrofonem to aż kilkaset oryginalnych modeli w niskich cenach od takich producentów jak: Sony, AKG, Sennheiser, JBL, Philips, Panasonic, ISY czy Logitech.


Słuchawki douszne z mikrofonem – czy są dla Ciebie?


Dawno już minęły czasy, kiedy to słuchawki nauszne z mikrofonem były uznawane za najwyższy standard, a te douszne lub dokanałowe (tak zwane „pchełki”) uchodziły za gorszą alternatywę. Dziś użytkownicy nawet najmniejszych słuchawek mogą cieszyć się bezprzewodową łącznością, możliwością prowadzenia rozmów w wyśmienitej jakości oraz aktywnym tłumieniem dźwięków z zewnątrz. Zdecydowana większość osób, kupując słuchawki z mikrofonem do telefonu, wybiera właśnie minimalistyczne modele, które dobrze sprawdzają się na co dzień. Nie rzucają się one w oczy, pasują do każdego ubrania i nie zakłócają biznesowych stylizacji. Małe słuchawki z mikrofonem można szybko i łatwo schować do kieszeni czy torby z laptopem. Nie wymagają używania dodatkowego etui i zazwyczaj trudno je zniszczyć.


Z kolei słuchawki nauszne z mikrofonem są przeważnie wybierane do zastosowań stacjonarnych – do użytkowania ich w biurze, domu lub samolocie. Często zapewniają świetną izolację od dźwięków otoczenia, pozwalając na spokojną pracę w ciszy. Ogromnym powodzeniem cieszą się słuchawki z funkcją Noice Canceling, czyli aktywnym systemem stworzonym przez firmę Sony. Flagowym przedstawicielem tej grupy produktów jest model Sony WH-1000XM3. W MediaMarkt kupisz je w najlepszej cenie na rynku – podobnie jak inne modele słuchawek z mikrofonem.


Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem


Dobre słuchawki z mikrofonem cechują się wygodą użytkowania. Wygoda rośnie wraz z pozbywaniem się zbędnych utrudnień, jakimi w tym wypadku są kable i przewody. Dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej możesz cieszyć się świetnym dźwiękiem bez ograniczeń. Słuchawki z mikrofonem bezprzewodowe działają zazwyczaj dzięki zastosowaniu łączności Bluetooth lub Wi-Fi.


Jeśli zastanawiasz się, czy słuchawki w mikrofonem, które Cię zainteresowały, sprostają Twoim oczekiwaniom, koniecznie odwiedź jeden z wielu naszych salonów stacjonarnych i dokonaj odsłuchu. Częste promocje w naszych sklepach pozwolą Ci kupić najlepsze słuchawki w okazyjnej cenie.