KORZYŚCI Z JAZDY HULAJNOGĄ ELEKTRYCZNĄ

Pełny komfort

Największą zaletą hulajnogi elektrycznej jest wygoda użytkowania. Niewielka waga, wygodne i proste składanie ułatwia przechowywanie i transport hulajnogi. Ze względu na swoje niewielkie wymiary i wagę jest świetnym zastępstwem dla roweru. Nie zajmuje dużo miejsca, więc bez problemu wejdziemy z nią do autobusu, tramwaju, a w razie potrzeby włożymy bagażnika samochodu.

Szybko i wygodnie

Hulajnoga elektryczna to sprytny sposób na uniknięcie korków. Dzięki niej szybciej dotrzesz do pracy, na uczelnię czy zakupy niż komunikacją miejską, a nawet autem. Aby zaparkować hulajnogę wystarczy niewielka przestrzeń!

Ekonomiczny środek transportu

Zakup hulajnogi elektrycznej to wydatek, który szybko zwróci się z w postaci oszczędności za bilety komunikacji miejskiej, paliwo czy parking. Ładowanie akumulatora jest szybkie i tanie. Można to robić wszędzie, gdzie jest dostęp do kontaktu. Wystarczy mieć ze sobą kabel do ładowania hulajnogi.

Ekologiczne podróżowanie

Hulajnogi elektryczne to urządzenia korzystające z energii elektrycznej. Jadąc tym pojazdem nie generujesz szkodliwych spalin. Przyczyniasz się do ograniczenia emisji CO2 i wszelkich gazów cieplarnianych do atmosfery wnosząc swój wkład w troskę o ekologię.

Możliwość spersonalizowania

Potrzebujesz hulajnogi, która będzie lekka i zwinna? Wolisz sportowy charakter czy elegancki model? A może planujesz przejażdżki poza miasto i przyda ci się pojazd z szerokimi oponami i podwójnej amortyzacji? Kupując hulajnogę możesz wybrać model, który będzie odpowiadać twoim oczekiwaniom.

Radość z podróżowania

Jazda na hulajnodze sprawia mnóstwo frajdy. Dzięki niej od nowa możesz poznać swoje miasto, przejeżdżając tam, dokąd nie przejedzie samochód. Pojazd ten sprawdzi się również podczas wycieczek po lasach i parkach. Wybierając hulajnogę podróżujesz na świeżym powietrzu, co pozwala się dotlenić. To świetny sposób na zrzucenie napięcia zebranego w ciągu dnia i poprawę humoru. Ruch na świeżym powietrzu zapewnia wyrzuty endorfin (hormonów szczęścia).

HULAJNOGI ELEKTRYCZNE

ROWERY ELEKTRYCZNE