Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Media Markt już w Gdyni!

15 listopada br. rozpocznie działalność pierwszy w Gdyni sklep Media Markt. Będzie to najnowocześniejszy sklep marki w Polsce.

 

Sklep Media Markt, otwierany przy ul. Kcyńskiej 27c, będzie najnowocześniejszym, wzorcowym sklepem sieci. Od już istniejących w Polsce marketów będą odróżniały go nowoczesna aranżacja oraz nietypowe rozwiązania ekspozycyjne.

 

Mieszkańcy Gdyni oraz Trójmiasta będą mogli ruszyć na zakupy i obejrzeć najnowszy koncept wystroju sklepu już w ten czwartek, 15 listopada, od godziny 7.00. Na powierzchni całkowitej liczącej blisko 5 000 metrów kwadratowych kupujący znajdą wszystko, co niezbędne, aby wyposażyć dom, biuro, czy samochód w niezawodny sprzęt elektroniczny.

 

Jak każdy z marketów Media Markt, sklep w Gdyni zaoferuje najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu elektronicznego - powiedział Ryszard Gembka, Dyrektor Marketu Media Markt w Gdyni. – W naszym sklepie klienci będą mogli kupić zarówno nowinki techniczne i produkty z najwyższej półki, jak również popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach oraz marki własne.

 

Sklep Media Markt w Gdyni zaproponuje również bogatą ofertę akcesoriów i usług dodatkowych, jak: wywoływanie zdjęć, sprawna obsługa serwisowa, dostawa zakupionego sprzętu i jego instalacja w domu, przedłużona i rozszerzona gwarancja, czy usługi kredytowe w celu sfinansowania wymarzonego sprzętu.

 

Zgodnie z przyjętą przez markę Media Markt tradycją, w związku z otwarciem nowego marketu, sieć wspiera lokalną społeczność. Gdyński sklep Media Markt obdarował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni sprzętem o wartości 10.000 zł.

 
 
Media Markt Gdynia w liczbach:
 
  • Powierzchnia sklepu: 5 000 m²,
  • Liczba zatrudnionych: 80 osób + pracownicy firm zewnętrznych,
  • Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota: 9.00-21.00, niedziela: 10.00-20.00
 

Z okazji otwarcia najnowszego sklepu sieć Media Markt przygotowała wyjątkową ofertę produktową – wybrane produkty:

 

ü Telewizor plazmowy Samsung 42” za 1199,- zł,

ü Pralka Indesit głębokość 45 cm za 599,- zł,

ü Smartfon Samsung Galaxy S II za 1299,- zł,
ü Notebook Compaq 15,6” z Windows 7  za 1099,- zł,
ü Tablet 10” Samsung Galaxy TAB 2 za 999,- zł,

ü Konsola Sony Playstation 3 + kontroler Move za 999,- zł,

ü Konsola XBOX 360 + sensor  Kinect za 999,- zł.

 
 
 
 
 
 
Informacje dodatkowe:

Wioletta Batóg, Rzecznik Prasowy

tel.: 22 517 11 86, 0 502 185 186
e-mail: batog@media-saturn.com
 
 
 
__________________________________________________________________________

Sieć Media Markt obecna jest w 15 krajach. Podbój polskiego rynku marka rozpoczęła w 1998 roku od marketu w Czeladzi i spektakularnych promocji, co gruntownie zmieniło polski rynek elektroniki użytkowej. Dziś Media Markt jest liderem w branży elektroniki użytkowej w Polsce, łącznie z Media Markt w Gdyni sieć posiada aktualnie 46 marketów w 38 miastach i zatrudnia 3300 pracowników.

 
 

powrót

pixel