Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Media Markt odkupi twoje stare urządzenia

Media Markt wprowadził usługę polegającą na skupie używanych sprzętów elektronicznych. Dzięki temu rozwiązaniu klienci będą mogli ustalić cenę swojego urządzenia i wymień je na kartę podarunkową o tej samej wartości. 

Klienci sklepów Media Markt mogą bezproblemowo odsprzedać swój używany sprzęt elektroniczny. W zamian za stare urządzenie otrzymają kartę podarunkową Media Markt o wartości równej jego wycenie.

Proces odsprzedaży jest bardzo prosty i nie wymaga rejestracji na portalu aukcyjnym, ani przygotowywania opisu czy zdjęć. Wystarczy zgłosić się do Punktu Obsługi Klienta,
aby w kilka minut uzyskać wycenę. Ceny skupu odpowiadają wartości używanego sprzętu i są na bieżąco akutalizowane i porównywane oraz z wycenami portali sprzedażowych.

Partnerem Media Markt w oferowaniu usługi jest firma Flip4New, specjalizującą się w tego typu rozwiązaniach, która po dokonaniu transakcji staje się właścicielem sprzętu.

 

powrót

pixel