Media Markt ogołocony w 150 sekund!

Już wiemy, jaką strategię przyjął 19-letni student Piotr z Pionek, by w 150 sekund zrobić zakupy swojego życia. Finalista konkursu „Bierz co chcesz! Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt.” w ciągu 2,5 minuty zebrał sprzęt o łącznej wartości 255.376,38 zł!

 

 

W środowy wieczór tuż przed zamknięciem sklepu Media Markt w podwarszawskich Markach w powietrzu wyczuwało się rosnące napięcie. Gdy o godzinie 21:00 ostatni kupujący opuścili sklep, do akcji wkroczył 19-letni Piotr. Finalista konkursu „Bierz co chcesz! Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt.” zaczął od solidnego rekonesansu topografii marketu. Sprawdził, gdzie znajdują się najbardziej interesujące go produkty, po czym przystąpił do rozgrzewki. O godzinie 22:00 – porze startu biegu o nieograniczone finansowo zakupy w Media Markt – był już skoncentrowany
i gotowy.

 

Zawodnik ruszył zaplanowaną wcześniej trasą i sukcesywnie donosił na linię mety kolejne produkty. Do wielkiego kosza trafiły m.in: smartfony, tablety, laptopy, konsole do gier i aparaty fotograficzne. Gdy upłynął czas na zakupy, na mecie biegu znajdował się sprzęt elektroniczny o łącznej wartości 255.376, 38 zł! Tym samym pan Piotr pobił rekord finalisty z Hiszpanii, który podczas podobnego biegu został właścicielem sprzętu o wartości 28.144 Euro.

 

Gratulujemy panu Piotrowi wspaniałego wyniku i dziękujemy za niezwykłe emocje – powiedział Marek Jadłowski, Dyrektor Media Markt w Markach . – Okazuje się, że 150 sekund w zupełności wystarczy, by w Media Markt zrobić spektakularne zakupy – w końcu nasz asortyment nie ma sobie równych.

 

Zgodnie z regulaminem konkursu, cały zebrany w ciągu 150 sekund sprzęt należy do pana Piotra. Media Markt pokryje koszt podatku od nagrody oraz dostarczy wszystkie produkty pod wskazany przez zwycięzcę adres.

 

Jeszcze w tym tygodniu materiał dokumentujący przebieg finału zostanie opublikowany na stronie konkursu>>

 
 

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]