Media Markt rekrutuje w Słupsku

Media Markt poszukuje pracowników do najnowszego sklepu w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku.

 

Sieć Media Markt przygotowuje się do uruchomienia sklepu w Słupsku. Na powierzchni całkowitej liczącej ponad 3000 m2 klienci znajdą największy wybór sprzętu z zakresu elektroniki użytkowej. Market zlokalizowany w Centrum Handlowym Jantar w Słupsku będzie 47. sklepem sieci w Polsce. Otwarcie zaplanowano na przełom marca i kwietnia 2013 roku.

 

W pierwszym etapie rekrutacji do Media Markt w Słupsku poszukiwani są kandydaci i kandydatki na stanowiska kierowników poszczególnych działów marketu oraz asystentki.

Stanowiska od objęcia:

  • Kierownicy Działów: RTV, AGD, Multimedia (komputery, telekom, foto, akcesoria), oraz Entertainment ( muzyka, film, książki, software)
  • Kierownik Działu Kas i Obsługi Klienta
  • Kierownik Działu Magazyn
  • Kierownik Administracji
  • Asystentka Dyrektora/Pracownik Biura
 

W kolejnym etapie poszukiwani będą pracownicy do działów sprzedaży, zaplecza logistycznego, obsługi klienta i kas.

Media Markt jest cenionym pracodawcą. Obecnie firma zatrudnia w Polsce ponad 3300 pracowników, którym zapewnia dobrą atmosferę pracy, atrakcyjny system wynagrodzeń i możliwości rozwoju zawodowego.

Wkrótce ukażą się ogłoszenia prasowe informujące o rekrutacji na poszczególne stanowiska. Każda z zatrudnionych osób otrzyma konkurencyjne na rynku wynagrodzenie oraz przejdzie cykl specjalistycznych szkoleń przygotowujących do pracy w markecie.

Oferty można kierować na adres: Media Saturn Holding Polska Sp. z o. o.,
Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa; e-mail: garbos@media-saturn.com, z dopiskiem „SŁUPSK” i nazwą stanowiska.

 

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]