Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Media Markt rozwija współpracę z Orange

 

W sklepach Media Markt zostają uruchomione specjalne strefy Orange. Kupując usługi telekomunikacyjne klienci mogą teraz nabyć dowolny produkt z oferty Media Markt nawet do 1000,- zł taniej.

 

W ramach dotychczasowej współpracy Media Saturn Holding Polska z Orange klienci operatora przy podpisywaniu lub przedłużaniu umowy mogli otrzymać bony pieniężne do wykorzystania w sklepach Media Markt. Popularność oferty sprawiła, że firmy zdecydowały się rozszerzyć współpracę i otworzyć strefy usług Orange na terenie sklepów Media Markt.

 

Przedłużając umowę lub kupując nową aktywację klienci mogą nabyć dowolny produkt z oferty Media Markt nawet do 1000,- zł taniej. Oszczędność zależy od rodzaju i wartości wybranej usługi Orange.

 

Współpracę z Media Saturn Holding rozpoczęliśmy kilka lat temu. Teraz zdecydowaliśmy się ją rozszerzyć, uruchamiając wygodny dla klientów model łączonej sprzedaży. Wystarczy jedna wizyta w sklepie, by wrócić do domu z tym, co potrzebujemy i jeszcze zaoszczędzić sporo pieniędzy. - mówi Mariusz Gaca, prezes PTK Centertel, Dyrektor Wykonawczy Orange Polska ds. obsługi i sprzedaży. - Jestem przekonany, że taka formuła współpracy przyniesie korzyści obydwu firmom i pozwoli zwiększyć sprzedaż. Dla Orange Polska to kolejny, ważny krok w realizacji nowej strategii 2013-2015.

 

Dajemy naszym klientom dostęp do najszerszego na rynku asortymentu elektroniki użytkowej i możliwość zakupu usług telekomunikacyjnych w jednym miejscu. – mówi Marcin Rosati, członek Zarządu Media Saturn Holding Polska. – Klienci decydujący się na zakup usług Orange właśnie u nas dostaną specjalny rabat na cały asortyment sklepu: zarówno telefony, smartfony i tablety, dzięki którym można korzystać z usług Orange, jak również na urządzenia innych kategorii produktowych. To absolutna nowość.

 

Od 5 kwietnia br. oferta obowiązuje w sklepach Media Markt w Białymstoku, Chorzowie, Częstochowie, Gdańsku, Kaliszu, Koninie, Koszalinie, Legnicy, Olsztynie, Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Nowym Sączu, Radomiu, Rzeszowie, Warszawie (ul. Górczewska, Al. Krakowska, Marki) i Zabrzu. Do końca kwietnia br. strefy usług powinny działać już we wszystkich 37 marketach sieci w Polsce.

Docelowo oferta będzie dostępna również w sklepie internetowym  www.mediamarkt.pl.

 
 

powrót

pixel