Media Markt świętuje otwarcie sklepu w Siedlcach

Już na początku września mieszkańcy Siedlec i okolic będą mogli skorzystać z oferty sklepu popularnej sieci Media Markt. Zanim jednak nowy sklep powita pierwszych klientów, marka zaprasza na wspólne świętowanie. Już 29 sierpnia br. na Placu Sikorskiego w Siedlcach na fanów nowych technologii czekają liczne atrakcje i konkursy. 

Sklep Media Markt w Siedlcach zostanie uruchomiony w środę, 2 września, i zaoferuje największy wybór produktów w zakresie szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. 

Do tej pory mieszkańcy Siedlec mogli skorzystać z naszej bogatej oferty wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego www.mediamarkt.pl. Teraz będą mogli jeszcze lepiej poznać świat nowych technologii, a także skorzystać z fachowej wiedzy doradców, którzy pomogą wybrać urządzenie odpowiednie do potrzeb i stylu życia kupujących.  - powiedział Ryszard Gembka, Dyrektor Media Markt w Siedlcach - Aby podkreślić wagę wydarzenia, jakim jest otwarcie sklepu w Siedlcach, zapraszamy mieszkańców miasta do wspólnej zabawy już w sobotę, 29 sierpnia na Placu Sikorskiego.

W sobotę, od 12.00-18.00 na uczestników wydarzenia czekają liczne atrakcje m.in. gry zręcznościowe, zabawa w piłkarzyki oraz batak – urządzenie zaprojektowane do ćwiczenia koordynacji ruchowej i koncentracji, cech niezbędnych wytrawnym graczom. Nie zabraknie także kultowej „bramki Media Markt” – każdy celny strzał zostanie nagrodzony ciekawymi upominkami. Goście będą mogli sprawdzić również swoją wiedzę w quizach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Specjalne miejsce w programie imprezy zajmują także atrakcje dla małych fanów nowych technologii – na dzieci czeka strefa zabaw i słodkie upominki. 

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]