Media Markt. Teraz również dla internautów!

Media Markt – europejski lider sprzedaży elektroniki użytkowej uruchomił w Polsce sklep internetowy. Dzięki temu fani nowoczesnych technologii z całej Polski mają dostęp do oferty sieci przez 365 dni w roku.

 

Klienci Media Markt mogli od dawna rezerwować produkty na stronie www.mediamarkt.pl i odbierać je w jednym z 46 sklepów w Polsce. Uruchomienie sklepu internetowego ułatwia dostęp do najpełniejszego na rynku asortymentu
w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD oraz urządzeń audio-wideo, czy biurowych. Oferta sklepu internetowego zawiera również pełną gamę akcesoriów elektronicznych, a także książek, gier komputerowych, filmów i muzyki.

 

Sklep internetowy pozwoli jeszcze bardziej zwiększyć zasięg działania sieci Media Markt, a dla klientów z całej Polski stanie się bardzo wygodnym kanałem dostępu do naszej szerokiej oferty. - powiedział Marcin Rosati, Członek Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. –W krótkim czasie chcemy zostać liderem w sprzedaży internetowej w oparciu o silną pozycję, jaką marka Media Markt zdobyła w Polsce przez 14 lat działalności w handlu stacjonarnym.

 

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości obsługi w nowym kanale sprzedaży sieć zdecydowała się na unikatowe rozwiązanie różniące ją od innych działających w polskim Internecie sprzedawców sprzętu elektronicznego. Zamiast tworzenia jednego, centralnego magazynu, który będzie obsługiwał zamówienia z całego kraju, sieć otwiera na nowy kanał sprzedaży magazyny poszczególnych marketów. - Dzięki temu każdy ze sklepów Media Markt może oferować klientom poszukującym elektroniki w Internecie swój aktualnie dostępny asortyment, a klienci z każdego miejsca w kraju mogą nabyć poszukiwany produkt niezależnie od tego, w którym markecie jest on dostępny. - powiedział Piotr Zemło, Dyrektor Media Saturn Online Sp. z o. o.

 

Klienci mogą zamawiać wybrane artykuły bezpośrednio ze strony www lub poprzez Call Center. Zakupione towary można zamówić z dostawą do domu lub z odbiorem w wybranym sklepie Media Markt na terenie kraju. Płatność za zakupy jest możliwa za pobraniem, a także z użyciem kart kredytowych lub e-przelewów oraz poprzez standardowe przelewy bankowe.

 

Realizację projektu od strony technicznej powierzono firmie E NET PRODUCTION z Katowic.

 

Uruchamiając internetowy kanał sprzedaży sieć jednocześnie nie rezygnuje z ekspansji stacjonarnych sklepów Media Markt. Plany rozwoju zakładają otwarcia kolejnych marketów na terenie całego kraju.

 
 

powrót