Media Markt wkrótce w Tczewie!

W pierwszej połowie 2016 roku Tczew wzbogaci się o nowoczesny market popularnej sieci Media Markt. Specjalistyczny sklep, zlokalizowany w Parku Handlowym Mutibox, zaoferuje mieszkańcom miasta największy wybór urządzeń do wyposażenia domu i biura, a także najnowszych technologii mobilnych.

Sieć Media Markt, będąca liderem rynku elektroniki użytkowej w Polsce, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju wielokanałowego, zakładającą dotarcie z ofertą nowoczesnej elektroniki do jak najszerszego grona klientów. Marka inwestuje w internetowy kanał sprzedaży, otwierając jednocześnie kolejne sklepy stacjonarne zarówno w dużych aglomeracjach, jak i lokalizacjach poniżej 100 000 mieszkańców. Kolejny sklep marki zostanie uruchomiony w nowo powstającym Parku Handlowym Multibox w Tczewie.

Dzięki ofercie Media Markt mieszkańcy miasta i okolic będą zawsze na bieżąco w aktualnymi rynkowymi trendami  i technologiami, ponieważ na zaaranżowanej według najnowszych standardów powierzchni ok. 1200 m2 odwiedzający znajdą pełną ofertę najnowszych urządzeń z zakresu elektroniki użytkowej oraz bogaty wybór akcesoriów.

Jeszcze do niedawna sklepy Media Markt były dostępne głównie dla mieszkańców dużych aglomeracji miejskich. Dzięki aktywności marki również w innych kanałach sprzedaży, jak np. online, mobile, telesprzedaż, ułatwiamy dostęp do najpełniejszej na rynku oferty produktowej konsumentom w całej Polsce. Żeby być jeszcze bliżej naszych klientów, od 2015 roku otwieramy z sukcesem sklepy Media Markt również w miastach średniej wielkości, oferując pełen zakres asortymentowy oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. – powiedział Marcin Rosati, Prezes Zarządu Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. – Nowy Media Markt  będzie odpowiedzią na potrzeby klientów ceniących sobie wizytę w sklepie i potrzebujących profesjonalnego doradztwa w zakresie nowych technologii. Będzie także znakomitym rozwiązaniem dla osób zamawiających online, a pragnących odebrać towar osobiście w sklepie.

Media Markt w Tczewie będzie pierwszym w mieście i czwartym w województwie pomorskim sklepem sieci.  O komfort i obsługę klientów zadba 20 pracowników.

Jako centrum technologiczne Tczewa, sklep będzie miał za zadanie spełnić oczekiwania zarówno entuzjastów gadżetów i nowych technologii, jak i klientów szukających sprzętów codziennego użytku w atrakcyjnych cenach. Do czasu otwarcia kompleksu handlowego, zapowiadanego na II kwartał br., mieszkańcy Tczewa mogą skorzystać z pełnej oferty Media Markt poprzez sklep internetowy www.mediamarkt.pl.

powrót