Media Markt wspiera chore dzieci

Kolejny rok z rzędu markety Media Markt wzięły udział w akcji charytatywnej organizowanej przez Fundację „Dziecięca Fantazja". Podczas festynów, na których występowały polskie gwiazdy muzyki pop, nieuleczalnie chore dzieci mogły choć na chwilę zapomnieć o troskach i spełnić swoje największe marzenia.

Ideą organizatora - Fundacji „Dziecięca Fantazja" jest realizacja programu pomocy chorym dzieciom poprzez spełnianie dziecięcych marzeń. Jednym z takich pragnień jest spotkanie się na koncercie z ulubioną gwiazdą muzyczną, zdobycie autografu i odebranie z rąk darczyńców wyśnionego prezentu.

W okresie od 12 lipca do 3 sierpnia przed centrami handlowymi, w których znajdują się markety odbywały się koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej m.in.: Dody, Lady Pank, Urszuli czy Varius Manx. Koncerty połączone były z festynami, na których dzieci i młodzież świetnie się bawiły. 


Media Markt wspiera działania Fundacji „Dziecięca Fantazja" już od kilku lat i stara się wypełniać życzenia chorych dzieci. Prezenty, o które proszą dzieci to najczęściej konsole do gry PlayStation, laptopy, komputery, aparaty i telewizory LCD i wszystkie prośby zostały skrupulatnie spełnione przez Media Markt.

 

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]