Media Markt wyłonił Finalistę konkursu Bierz co chcesz! Najdłuższe 150 sekund w historii Media Markt.

Znany jest już Finalista konkursu “Bierz co chcesz. Najdłuższe 150 sekund w historii Media Markt”. Spośród ponad 210 000 zgłoszeń jury wybrało odpowiedź 19-letniego Piotra z Pionek.

 

Konkurs „Bierz co chcesz. Najdłuższe 150 sekund w Media Markt” wzbudził ogromne zainteresowanie. Do północy 17 lutego do Media Markt wpłynęło ponad 210 000 zgłoszeń odpowiadających na pytanie konkursowe „Co kupiłbyś w Media Markt w 150 sekund, gdybyś miał nieograniczoną ilość pieniędzy?”.Zdecydowana większość uczestników w swoich zgłoszeniach twierdziła, że postawiłaby na niewielki gabarytowo, łatwy do przenoszenia sprzęt, w tym na nowości technologiczne: laptopy, iPady, smartfony, aparaty fotograficzne, konsole do gier, telewizory oraz sporadycznie na sprzęt AGD.

 

Mieliśmy nadzieję, że nasza nowa akcja zaciekawi wiele osób, ale nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego zainteresowania. – mówi Ewelina Piątek, Marketing Manager Media Markt. – Gratulujemy panu Piotrowi i z niecierpliwością czekamy na 20 lutego – datę rozegrania Wielkiego Finału.

 

Wielki Finał akcji odbędzie się 20 lutego w sklepie Media Markt w podwarszawskich Markach. Tuż po zamknięciu marketu dla kupujących, o godzinie 21.00 pan Piotr wystartuje w unikalnym w Polsce biegu o wielkie zakupy w Media Markt. Jedynym ograniczeniem w zakupach będzie czas: Finalista będzie miał 150 sekund na wybranie i własnoręczne dostarczenie na linię mety wymarzonego sprzętu elektronicznego.

 

Przygotujemy dla pana Piotra wszelkie udogodnienia, aby mógł jak najsprawniej poruszać się po sklepie. Pan Piotr będzie miał czas na zapoznanie się z topografią marketu jeszcze przed biegiem – mówi Ewelina Piątek. – Sklep w Markach jest 1-poziomowy i bardzo dobrze zaopatrzony. Wszystkie gabloty będą otwarte, nasz zawodnik będzie więc mógł wybierać spośród wszystkiego, co tylko jest dostępne w asortymencie.

 

Jest to szansa na pobicie życiowego rekordu w dyscyplinie, jakiej w Polsce jeszcze nie było: nieograniczonych kwotowo zakupach w 150 sekund.Podobna akcja organizowana była już w Hiszpanii dla 100-milionowego klienta Media Markt, gdzie zwycięzca w ciągu wyznaczonych 120 sekund (w Polsce jest 150 sekund!) stał się właścicielem sprzętu o wartości 28.144 Euro.

 

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem, przebieg Wielkiego Finału zostanie sfilmowany i udostępniony na stronie www.mediamarkt.pl .

 
 

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]