Media Markt zwycięża!

Sieć sklepów Media Markt odniosła zwycięstwo w konkursie „LAUR KLIENTA 2006” w kategorii „Sklepy RTV - AGD”. Plebiscyt organizowany jest przez polski rynek konsumencki pod opieką merytoryczną Instytutu Gallupa.

W badaniach prowadzonych w okresie od stycznia do kwietnia 2006 roku, ankietowani uczestniczyli w bezpośrednim, elektronicznym lub telefonicznym głosowaniu i deklarowali swoje poparcie dla marek bądź produktów. Bezkonkurencyjna w kategorii „Sklepy RTV -AGD” okazała się być sieć Media Markt, która po raz kolejny udowodniła swoją ogromną popularność wśród Klientów.

Osiągnięcie tak dużego sukcesu to zasługa modelu sprzedaży, jaki został przyjęty przez Media Markt, czyli oferowania Klientom najszerszego, najtańszego i markowego asortymentu z zakresu elektroniki użytkowej i sprzętu AGD. Codziennie w sklepach Media Markt na terenie Polski, dziesiątki tysięcy Klientów dokonuje zakupów, poznaje nowe technologie, wywołuje zdjęcia czy bierze kredyty konsumenckie… Marka Media Markt stara się sprostać tym wymaganiom i zadowolić Klientów. Przyznanie nagrody to dowód, że Klienci doceniają starania sieci.

powrót