13

Patryk Kumor

Nośnik: CD

nr kat.: 1237050 UNIVERSAL MUSIC
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Zamach Patryk Kumor 3:30
1 2 Zmierzch Patryk Kumor 3:22
1 3 Między Nocą a Dniem Patryk Kumor 3:25
1 4 Pułapka Patryk Kumor 3:49
1 5 Milion Patryk Kumor 3:02
1 6 Pachnidło Patryk Kumor 4:04
1 7 Szczęście Patryk Kumor 3:32
1 8 Pamiętnik Patryk Kumor 3:18
1 9 Jesteś Wspomnieniem Patryk Kumor 3:05
1 10 Mgła Patryk Kumor 3:47

Patryk Kumór to wokalista, pianista, producent muzyczny, kompozytor. Jego ulubionymi nurtami muzycznymi są pop rock, pop, rock, electro. Karierę solową, jako wokalista, rozpoczął w 2010 roku. Współpracował, jako instrumentalista i kompozytor, z zespołami Darzamat, Division by Zero. Dzięki współpracy z producentem Adamem Kamińskim, zrealizował swoje pierwsze single „Hold Me Now”, oraz „Milion”. Jest również autorem piosenek „Zamach” czy „Pomiędzy nocą, a dniem”. Jego produkcje i piosenki można było usłyszeć na falach największych, polskich rozgłośni radiowych. Jako kompozytor, ma również w swoim dorobku, muzykę do wielu filmów reklamowych, oraz dokumentalnych. W 2013 roku dostał się do półfinału, jednego z najbardziej rozpoznawalnych programów typu talent show, Must be The Music. Na jego debiutanckiej płycie, której premiera zaplanowana jest na 06.05.2014, znajdziecie 11 utworów od pop, przez pop-rock, do czystego rocka z mocnym gitarowym brzemieniem. Piosenki są efektem współpracy z najlepszymi zagranicznymi i polskimi producentami.

Współpraca z Dawidem Kwiatkowskim zaowocowała powstaniem m.in. utworu „Mój świat”, który w lutym 2014 został zaaranżowany w wersji akustycznej. Stale rosnąca rzesza fanów, umiejętność mieszania różnych styli muzycznych, niesamowity talent i charyzmatyczny głos czynią Patryka jedną z najjaśniejszych gwiazd, polskiej sceny muzycznej, młodego pokolenia. Poza koncertami solowymi, udziałem w wielu akcjach i projektach, Patryk koncertuje razem z Dawidem Kwiatkowskim. Muzycy są właśnie w trakcie kolejnej trasy koncertowej.

Aktualności

Więcej

13 ×
13
13
13

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]