PLN 39.99

13 Grzechów Niczyich

Dawid Kwiatkowski

Nośnik: CD

nr kat.: 1405410 WARNER MUSIC
13 Grzechów Niczyich
13 Grzechów Niczyich
13 Grzechów Niczyich

Outlet

Produkt w outlecie

13 Grzechów Niczyich

39.99

Zaoszczędzisz 19,99 zł

Dostępność
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Dna Dawid Kwiatkowski 3:23
1 2 Plan B Dawid Kwiatkowski 3:29
1 3 Mięso Dawid Kwiatkowski 3:08
1 4 Grad Dawid Kwiatkowski 3:15
1 5 Potrebuję Dawid Kwiatkowski 3:19
1 6 Jesteś Dawid Kwiatkowski 3:33
1 7 Melodia Dawid Kwiatkowski 3:09
1 8 Nie Wolno Mi Dawid Kwiatkowski 4:05
1 9 Kochaj Mnie Dawid Kwiatkowski 3:08
1 10 Rozpalimy Ogień Dawid Kwiatkowski 3:15
1 11 Nie Budź Mnie Dawid Kwiatkowski 4:09
1 12 Mordo Dawid Kwiatkowski 3:15
1 13 Podgorączkowy Dawid Kwiatkowski 3:42
1 14 Sam Dawid Kwiatkowski 3:30

Piąty album wokalisty to pewnego rodzaju spowiedź, którą tworzył przez ostatnie 2 lata z kilkoma producentami oraz kompozytorami z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady.

Gratką dla słuchaczy mogą być duety, które znalazły się na płycie: Natalia Szroeder, Julia Wieniawa, BARON, Kubi Producent.

Historia powstawania albumu spisana jest na dyktafonie Dawida. Artysta nagrywał dzień po dniu dziesiątki melodii, które wpadały mu do głowy, fragmenty tekstów, czy rozmów (ich części usłyszycie w pojedynczych piosenkach). Nagrania wysyłane były grupie ponad 20 osób pracujących nad albumem, które wspólnie z Dawidem „ubierały” jego emocje, przeplatając je ze swoimi doświadczeniami.  

Album zawiera 14 różnych stylistycznie utworów, z których 13 ma wspólną cechę- grzech, który nie powinien nim być… Czy miłość, marzenia albo przyjaźń mogą prowadzić do zgubienia? Czy tylko złe cechy mogą być „grzechem”? Odpowiedzi szukajcie na płycie, która jest nowym otwarciem w karierze Dawida. To tym albumem jego dotychczasowa wytwórnia With The Band łączy siły z Warner Music Poland, aby wydać najlepszy album w dotychczasowej, 7-letniej karierze Artysty.

Czternasty utwór został nagrany na dyktafon równo 5 dni przed oddaniem albumu. Czy znajdziesz odpowiedź, o której piosence mowa?

„To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu, ani sztucznych uśmiechów” podsumowuje wydanie Dawid.

5 na 5

Muzyka dla serca

Niedawno pokusiłam się o zakup tej najnowszej płyty Dawida Kwiatkowskiego, która nosi intrygujący tytuł ,,13 grzechów niczyich". Co prawda kupiłam ją w preorderze, ale od zwykłej wersji różni się zaledwie kilkoma detalami- naklejki, autograf. Wygląd płyty jest oszałamiający, w swojej kolekcji posiadam dużo płyt od przeróżnych artystów, ale wydanie tej najbardziej jak dotąd mnie zachwyciło. Super okładka, piękne zdjęcia z tekstami piosenek i sama płyta w osobnym opakowaniu. Wszystko przyciąga wzrok i zachęca jeszcze bardziej żeby odkrywać to co na samej płycie się znajduje. Muzyka, z którą mamy do czynienia na tym krążku umie trafić głęboko do każdego, porusza ważne tematy z naszego życia codziennego, o których sami głośno nie powiemy chociaż nas trapią. Artysta zabiera nas w niesamowitą podróż po rzeczywistości. Można potańczyć, pośmiać się, a nawet trochę popłakać. Do mnie osobiście płyta bardzo przemówiła i praktycznie nie wyjmuję jej z odtwarzacza, w ogóle mi się jeszcze nie znudziła i nie sądzę żeby tak było w najbliższym czasie. Jeśli się zastanawiasz nad zakupem, myślę że rozwiałam Twoje wszelkie wątpliwości i wkrótce będziesz ją trzymać w swoich rękach. Wyrusz razem ze mną w cudowną podróż po muzyce.

13 Grzechów Niczyich
13 Grzechów Niczyich ×
13 Grzechów Niczyich
13 Grzechów Niczyich
13 Grzechów Niczyich

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]