4 Works 4 Orchestra

Włodek Pawlik

Nośnik: CD

4 Works 4 Orchestra
4 Works 4 Orchestra
4 Works 4 Orchestra

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

4 Works 4 Orchestra

  • 4 Works 4 Orchestra
  • 4 Works 4 Orchestra
  • 4 Works 4 Orchestra
- + Dopasuj

4 Works 4 Orchestra

Włodek Pawlik

Nośnik: CD

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
"4 Works 4 Orchestra" to symfoniczno-jazzowa płyta Włodka Pawlika, jedynego polskiego zdobywcy nagrody Grammy w kategorii jazzu. Na płycie znalazły się powstałe na przestrzeni kilku ostatnich lat utwory symfoniczne: II Koncert Fortepianowy, „We Are From Here”, „Cellomania” oraz „Puls 11/8”. W roli solistów obok Włodka Pawlika występują: Łukasz Pawlik – pianista i wiolonczelista oraz Natalia Jarząbek – flecistka. W nagraniach wzięła udział jedna z najbardziej obiecujących młodych orkiestr w Polsce - Myślenicka Orkiestra Kameralna "Concertino" pod dyrekcją Michała Maciaszczyka. Jak mówi sam autor, utwory te wywodzą się z jego twórczości jazzowo-symfonicznej i prezentują ten sam rodzaj podejścia do tworzenia muzyki, które zachwyciło krytyków amerykańskich i przyniosło mu nagrodę Grammy za album „Night in Calisia”. Płyta prezentuje ten sam tak zwany „trzeci nurt”, tylko proporcje są odwrotne, tzn. więcej jest na niej symfoniki niż jazzu. Wspólnym mianownikiem tych kompozycji jest udział jazzowej sekcji rytmicznej (oprócz II Koncertu Fortepianowego). Utwory te charakteryzuje jazzowy drive i w ten sposób nawiązują one do wcześniejszych cross-overowych płyt Pawlika, jak „Tykocin” i „Night in Calisia”.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Pulse 11/8 Włodek Pawlik 10:24
1 2 Pulse 11/8 Włodek Pawlik 5:35
1 3 Cellomania Włodek Pawlik 3:17
1 4 Cellomania Włodek Pawlik 11:20
2 1 We Are From Here Włodek Pawlik 15:59
2 2 We Are From Here Włodek Pawlik 10:01
2 3 II Koncert fortepianowy Włodek Pawlik 9:47
2 4 II Koncert fortepianowy Włodek Pawlik 5:43
Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]