95-2003

Piotr Rogucki

Nośnik: CD

95-2003
95-2003

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

95-2003

  • 95-2003
  • 95-2003
- + Dopasuj

95-2003

Piotr Rogucki

Nośnik: CD

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
95-2003 to tytuł drugiego solowego albumu Piotra Roguckiego. Po fabularyzowanej historii "Lokiego" przyszedł czas na swobodne podsumowanie wcześniejszych dokonań artysty. Jak wiadomo ludziom wtajemniczonym w historię muzyczną wokalisty, zanim związał się z zespołem Coma, poszukiwał swojego miejsca na scenie występując z gitarą na licznych festiwalach piosenki autorskiej, poezji śpiewanej itp. z czasem osiągając sukcesy Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, Festiwal FAMA w Świnoujściu, Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu to tylko niektóre z wydarzeń, w których z powodzeniem uczestniczył Rogucki. Występy konkursowe Piotra - barda trwały na przestrzeni lat 1995-2003 i zaowocowały powstaniem wielu kompozycji. Piosenki takie jak "Ulotność", "Ballada o Próżności", która w rzeczywistości jest "Legendą o Próżności", "Wrony" czy "Piosenka Pisana Nocą" to dzieła, które do tej pory nie zostały zarejestrowane studyjnie i nie znalazły miejsca na żadnym oficjalnym wydawnictwie autora, aż do dziś. To, co proponuje Rogucki jest zbiorem dawnych dzieł nagranych w nowoczesnej stylistyce rockowej i neofolkowej. Na płycie brzmiącej akustycznie i nieco eksperymentalnie, za sprawą wykorzystania dość niecodziennego instrumentarium i specyficznej konstrukcji utworów słychać wyraźnie piętnastoletnie inspiracje rockiem, równowagę w używaniu środków ekspresji, słowem daje o sobie znać bogate doświadczenie muzyczne. Fani otrzymują dzieło kompletne mimo, że posklejane z różnorodnych, pozornie nieprzystających do siebie elementów.
Nr albumu Nr utworu Tytuł Wykonawca Czas trwania
1 1 Ulotność Piotr Rogucki
1 2 Piosenka pisana nocą Piotr Rogucki
1 3 Drzewo Piotr Rogucki
1 4 A my Piotr Rogucki
1 5 Legenda o próżności Piotr Rogucki
1 6 Anioły Piotr Rogucki
1 7 Chimery Piotr Rogucki
1 8 Zosia Piotr Rogucki
1 9 Wrony Piotr Rogucki
1 10 Kot Piotr Rogucki
1 11 Requiem prowincjonalne Piotr Rogucki
Star Wars™ Battlefront™ to owoc ścisłej współpracy studia DICE z Lucasfilm. Gra oferuje fotorealistyczną grafikę oraz intensywną akcję na znanych planetach z filmowej sagi. Premiera 19 listopada w polskiej wersji językowej (napisy).

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]